Gerflor’dan Ödüllü Creation SerisiNitelikli zemin kaplama sektöründe dünyanın önemli markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Yaktaş, 21 senelik tecrübesi, hizmet-kalite anlayışı ve geniş ürün yelpazesi,  renk ve desen seçenekleriyle yapı sektöründe çözümler sunuyor.

Red Dot Ödüllü Seri

Hijyenik, estetik ve dayanıklı zemin çözümleri üreten, Fransız markası Gerflor’un Türkiye temsilciliğini yapan Yaktaş, son yıllarda projelerde yüksek oranda tercih edilen zemin kaplama malzemesi lüks vinil karo (LVT) ürünlerinde oldukça iddialı. Creation koleksiyonunda LVT ürünleri projelere özel ebatlar ile karo ve plakalar halinde sunuluyor. Koleksiyon ofislerde, konaklama alanlarında, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde ve konutlarda zeminlerin imzasını oluşturuyor. 100 adede yakın renk ve desen çeşitliliğiyle mimari projelere geniş ölçekli çözümler sunan, yenilikçi, fonksiyonel, dayanıklı ve ekolojik Creation serisi, Creation 70 ürünüyle Red Dot 2016 Ürün Tasarımı Ödülü’nün de sahibi oldu.

 

Farklı renk ve ebat seçenekleri

Üstün aşınma ve yoğun ayak trafiği dayanımıyla, ticari alanlarda ihtiyaca yönelik şık çözümler sunan Creation LVT Zemin Koleksiyonu; ahşap, taş ve mineral görünümlü yüzeyleri ve farklı renk ve ebat seçenekleriyle malzeme seçicilerin önemli zemin malzemesi haline geldi. Creation LVT zemin kaplamaları; yüzey koruma kürü, çizilme ve lekelere karşı dayanıklılığı, kolay bakım koşulları ve kolay temizlene bilirliği, yüksek akustik performansı ve antistatiklik özelliğiyle çözüm odaklı; %100 geri dönüşümlü yapısı, düşük VOC emisyon değeri, REACH regülasyonuna uygunluğu ve çevresel değerlere saygısıyla da doğa dostu olarak nitelendiriliyor. Aynı zamanda su geçirmezliği, küflenme ve solma yapmayan yapısı ve anti bakteriyel özelliğiyle çocuk odalarından, hijyenik mekanlara kadar geniş bir kullanım alanına sahip.

 

Kolay ve Hızlı Uygulama

Gerflor LVT Creation koleksiyonu sabit yapıştırıcılı (Dry-Back), kendinden yapışkanlı (X’press) ve patentli geçmeli (Clic System) modelleriyle farklı uygulanma şekilleri de sunuyor. Creation Clic ve Creation X’Press Sistemler, seramik veya fayans zeminler üzerine doğrudan monte edilebiliyor; ıslak hacimlerde ve yenilemelerde de güvenle tercih ediliyor. İşyerlerinde çalışma ortamının düzenini aksatmadan, toz ve gürültü çıkarmadan, kolayca takılıp sökülebilen, hızlı montaj yeteneğine sahip bu sistemlerle bir saatte 15 metrekarelik zemin döşenebiliyor.

 

Projeler için taş ve mermerin bütün tonlarını, ahşabın doğal zarafetini, tekstilin özgün dokularını barındıran Gerflor LVT Zemin “Creation Koleksiyonu” mimarların ve malzeme seçicilerin buluşma noktası Yaktaş Showroom’da görülebiliyor. Türkiye’nin her köşesine yayılmış güçlü satış ağı ve 400 bin metrekarenin üzerindeki İstanbul stokuyla, acil ihtiyaçlara hızla cevap veriyor.

 Yaktaş Hakkında:

Ürünle İlgili Bilgi İçin Tıklayın

 

@referanskodu:21.11.2016@