GF Hakan Plastik Yerden Isıtma SistemiIsınmada enerjinin verimli kullanılması amacıyla geliştirilen Yerden Isıtma Sistemleri, sadece enerjinin değil alanın etkin kullanımı ve sağlık gibi konulara da çözüm yaratıyor. GF Yerden Isıtma Sistemleri, ısı pompası, güneş enerjisi gibi alternatif ısıtma sistemleri ile de uyumlu olması açısından da avantaj sunuyor.

Sadece konutlar için değil, işyeri, okul, hastane, vb. alanlar için de önerilen yerden ısıtma sistemleri, ilk yatırım maliyetini kısa zamanda amorti edebilecek, geri dönüşü yüksek bir yatırım olarak değerlendiriliyor. Düşük ısıtma suyu sıcaklığı (50°C’nin altı) enerjiden tasarruf edilerek ısınma maliyetlerinin azalmasına katkı sağlıyor. Standartlara uygun şekilde üretilip, uygun şartlarda ek parça bulundurmadan döşenmesi durumunda bina ömrü ile eşdeğer kullanım ömrü sunuyor.

Ahşap, mermer, doğal taş, parke, seramik ve fayans gibi birbirinden farklı zeminler ile uygulanabilen GF Yerden Isıtma Sistemi, zeminde farklı döşeme malzemeleri kullanılsa da mekanın homojen ve eşit şekilde ısınmasını sağlayarak daha sağlıklı ve güvenli ısınma imkanı yaratıyor. Isınma konforu sağlayan bu özelliğin yanı sıra taban yüzeyinin 27 °C -28°C civarında olması, ortamın havasının kurumasının da önüne geçiyor.

Sistem, yerden ısıtma uygulamalarının yanı sıra;

- Yerden Serinletme Uygulamaları,
- Duvardan&Tavandan Isıtma/Serinletme Uygulamaları
- Kar Eritme Sistemleri
- Buz Pistleri
gibi kullanımlar için de tercih edilebiliyor.

BORULAR