GF Hakan Plastik'ten Sistem ÇözümleriGF Hakan Plastik'in ürün grubunda bulunan, PN10 (gaz uygulamaları) ve PN16 (su uygulamaları) sınıflarında elektrofüzyon ek parçalar ve spigot ek parçalar ile farklı montaj ve tasarım alternatiflerine olanak sağlıyor. Zorlu saha şartlarında montaj kolaylığı sağlamak amacıyla elektrofüzyon ek parçalar özel olarak dizayn edilmiş. Bu sayede kolay, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışan, yüksek güvenilirlikte sistem kurulumları yapılabiliyor.

Sistem bileşenleri; elektrofüzyon ek parçalar, spigotlu ek parçalar, birleştirme teknolojileri (EF kaynak, alın kaynağı) ve PE100 borulardan oluşmakta olup, bu bileşenlerin tamamı komple sistem çözümü olarak GF Piping Systems tarafından sağlanabiliyor. EF manşon grubunda d1200 çapa kadar üretim yapılabiliyor. Bu da büyük boyutlu boru hatlarında da uygulama olanağı sağlıyor.

Montaj ve işçilik hatalarını ortadan kaldırmak amacıyla, tüm EF ek parçalar barkotlu olarak üretiliyor. Bu barkotlar ek parçaların ambalajları üzerinde yer alıyor. EF kaynak makinaları aracılığı ile okutulan barkotlar, ek parçanın kaynağı için gerekli olan tüm kaynak parametrelerini içeriyor (ek parçanın SDR bilgisi, kaynak sıcaklığı, ısıtma süresi, soğutma süresi vb.) Montaj esaslarına (temizlik, boru yüzeyinin tıraşlanması vb.) uyularak yapılmış olan kaynaklar %100 güvenilirlikte. 

 

ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001 standartlarında üretilen EF ek parça grubu, başlıca kiwa, DIBt, DVGW, CERTgaz olmak üzere, globalde 40'tan fazla onay ve sertifika veren kuruluşların testlerinden başarıyla geçmiş olup, bu kuruluşların vermiş olduğu bütün sertifika ve onaylara sahip.