Häfele Duvar İçi Kayar Kapı SistemleriHäfele, Duvar İçi Kayar Kapı Sistemleri ile klasik mekan algısını değiştirmeye hazırlanıyor. Menteşeli kapıların kısıtlı planlama seçenekleri ve dar alanlarda kullanım zorluğu gibi sorunlara çözüm arayan Häfele, geliştirdiği Duvar İçi Kayar Kapı Sistemleri ile mekan içerisinde önemli miktarda alan tasarrufu yapmayı hedefliyor.

DaireselDairesel Çift Kanatlı Kayar Kapı

Planlamada daha fazla özgürlük ve alanın tümünü kullanabilme konforu sunan duvar içine kayan sürme kapılar, 100 metrekarelik bir mekanda menteşeli kapılara oranla en az 8 metrekarelik bir alan kazanımı sağlıyor. Sistemde yer alan ve duvarın bir parçası haline gelen şase ise, kapıların kolayca kaymasını sağlayarak alana yer kazandırıyor. Bu sistem teknik yeniliği, yüksek performansı ve kolay montaj özelliğiyle entegre sistemlerin en iyi örneklerinden biri olarak görülüyor.

ÇiftÇift Kanatlı Kayar Kapı

UNI EN ISO 9001 ve diğer mecburi normlara uygun olarak üretilen ve 30’dan fazla patenti bulunan Häfele Duvar İçi Kayar Kapı Sistemleri’nin kalite kontrolü CSI organizasyonu tarafından tasdik edildi.

Pervazsız tek veya çift kanatlı sistemler

Arşitrav ve pervaz olmadan tek veya çift kanatlı kapılar için üretilen bu sistemler, birbiri içine geçen minimalist mekanlar için, yalın ve bütünsel bir görünüm sağlarken, kayan kapılar sayesinde yumuşak bir hareketle, kolaylıkla yönlendirilebiliyor.

TekTek Kanatlı Pervazsız Kapı

Yan yana kapılar için ortak şase sistemleri

Kapılar tek bir yönde açılmak zorunda değil; yenilikçi şase sistemi bu ezberi de bozuyor. Farklı yönlerde kayan ve aynı yuvada kaybolan iki paralel kapı için tasarlanan ortak şase sistemi, her türlü standart sürme kapı sistemiyle birlikte kullanılabiliyor.

Teleskopik sistemler

Mekanlarda geniş alan kullanımı yaratmak için ideal seçim olan teleskopik sistemler, yuvada sarsılmadan hareket ettiği için oldukça kullanışlı. Toplantı salonları ya da ofislerde, geniş çalışma alanları için mükemmel bir seçenek olarak ideal bir çözüm sunuyor.Kıvrımlı, akıcı, geniş açıklıkları olan ve dinamik mekanlar yaratmak için geliştirilen yenilikçi bir sistem olan dairesel kapı sistemleri ise, özel tasarım gerektiren, mimari tarzın en çok vurgulandığı giriş alanlarında, tasarımcı ve mimara sınırsız bir özgürlük getiriyor.

TeleskopikTeleskopik Çift Kanatlı Kapı

Reklam Goruntulenme Bolumu