Hilti’den İki Yeni Kırıcı DeliciYeni nesil Hilti TE 50-AVR ve Hilti TE 60-AVR kırıcı-delicileri dünya genelinde faaliyet gösterdiği diğer ülkelerle aynı anda Türkiye’de de satışa sunan Hilti; kaba işler alanındaki uygulayıcılar, tesisatçılar, çelik ve metal uygulayıcıları, elektrikçiler gibi kırım ve delim yapması gereken tüm inşaat profesyonellerine yine inovatif bir çözüm sağlıyor.

Yüzde 20 daha hızlı performans

Yeni Hilti TE 50-AVR Kırıcı-Delici, 6 kg ağırlığıyla pazardaki en hafif SDS-Max kırıcı-delicilerden biri olma özelliğiyle ses getiriyor. Rakiplerinden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun dayanıklılık gösteren Hilti TE 50-AVR, rekabetçi fiyatıyla da öne çıkıyor. Güçlendirilmiş darbe enerjileri ve toz sızdırmazlık tasarımlarına ek olarak, Aktif Titreşim Sönümleme teknolojisi (AVR) sayesinde sınıfındaki en düşük titreşim değerlerinden birine sahip olan Hilti TE 50-AVR, iş güvenliğini ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Ayrıca sökülüp takılabilen kablosu sayesinde kablo kopması sebebiyle meydana gelebilen iş kayıplarını minimuma indiriyor.

 

Yeni Hilti TE 60-AVR Kırıcı-Delici, 6,8 kg ağırlığıyla piyasadaki en iyi ağırlık/performans oranına sahip kırıcı-delici olarak dikkat çekiyor. Delim ve kırım performansında 9 kg ağırlığındaki rakiplerine kafa tutan Hilti TE 60-AVR, Hilti TE 50-AVR’de de bulunan sökülüp takılabilen kablo, güçlendirilmiş darbe enerjisi ve toz sızdırmazlık tasarımına ek olarak Aktif Titreşim Sönümleme (AVR) özelliğine de sahip. Hilti’nin yeni nesil kırıcı-delicileri TE 50-AVR ve TE 60-AVR, Hilti mağazalarından veya hilti.com.tr internet adresinden temin edilebiliyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu