Hilton Garden Inn Türkiye’deki Otellerine Bir Yenisini EklediHilton Garden Inn Ankara Gimat’in sahibi, Hilton Worldwide ile franchise anlaşması imzalayan UFBA Turizm & İnşaat Ltd. Şti. 176 odalı tesis, markanın Ankara’daki ilk yatırımı olmasının yanı sıra bölgede faaliyet gösteren ilk uluslararası otel zinciri olma özelliğini taşıyor.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat Genel Müdürü Levent Özaygen, “Konuklarımızı Ankara’nın merkezinde, bu yeni ve modern otelimizde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Otelimiz, konumu ve sunduğu imkanları itibarıyla tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarına karşılayabilecek durumda. İş seyahatleri için otelimizi seçen konuklarımız kentin sanayi bölgesine kolay ulaşımın rahatlığını yaşarken tatil amacıyla otelimizde misafirlerimiz de alışveriş merkezleri, kültür merkezi, restoranlar, barlar ve sinemalara yakın bir lokasyonda olmanın tadını çıkarabilecek” dedi.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ta spa, bahçe lounge’ı ve 1,500 metrekarelik teras ile toplamda 3,000 metrekarelik toplantı alanıyla beş toplantı odası bulunuyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu