İnform’dan FORTE UPSİnform, yeni nesil teknolojinin ürünü olan FORTE UPS ile işletmeler için maksimum güç ve güvenlik sağlıyor. Yüzde 97’ye varan verimliliği ve 1 Güç Faktörü ile daha fazla güç sağlayan, FORTE UPS, kritik yükler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Minimum alanda maksimum güç yoğunluğu ve dahili akü seçeneğiyle yer ve maliyet tasarrufu sağlayan FORTE, kullanım sürekliliği, işletim verimliliği, minimize edilmiş kurulum alanı ihtiyacı, en aza indirgenmiş elektrik altyapı maliyetleri (kablo, trafo, jeneratör), düşük soğutma giderleri sayesinde optimize edilmiş toplam sahip olma maliyeti ile hızlı yatırım getirisi sağlıyor.

FORTE, yeni nesil 3-Level Inverter ve Rectifier teknolojileri sayesinde yüksek verim sunarak işletmelerin karbon ayak izini küçültüyor ve böylece çevresel etkileri de aza indiriyor. FORTE, performans ve güvenliği artırırken enerji kalitesi sorunlarına karşı etkili koruma sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik ekranı sayesinde kullanımı ve kontrolü kolaylaştırıyor. FORTE UPS ayrıca CE sertifikalarına sahip.

Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında Türkiye'nin ve dünyanın çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.