Kale Banyo D-Luna SmartAkış Tam Kanalsız KlozetTasarımdan üretime attığı tüm adımlarda daha az su ve enerji harcamak için çalışan Kale Banyo, yeni ürünü D-Luna SmartAkış Tam Kanalsız Klozet’in fonksiyonel tasarımı ve maksimum hijyen sunan yapısı ile yaşam alanlarında konfor sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

D-Luna, bakteri oluşumunu %99 önleyen SmartHijyen teknolojisinin yanı sıra, suyu verimli kullanan akış sistemi, kir ve bakteri oluşumunu önleyen tam kanalsız yapısı ve kolay temizlenen fonksiyonel tasarımıyla kullanıcı ve çevre dostu bir ürün olarak öne çıkıyor.

Şıklığı tamamlayan fonksiyonel SmartKapak
Yalın, ince formuyla banyolara şıklığı taşıyan D-Luna Ultra Slim SmartKapak; kolay çıkarıp-takma ve yavaş kapanan, ses çıkarmayan özelliği ile klozetlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Kir ve bakterilere karşı SmartHijyen
Sağlığınızı korumak için evinizde aldığınız önlemlerde banyolar özel bir yere sahiptir. Hijyenik, kolay temizlenen, uzun yıllar kullanılan ve mikroplara karşı ekstra önlem alan seramik banyo ürünleri, bu özel mekânı özgürce kullanmanızı sağlar.

Mikropların en yoğun bulunacağı yerlerden biri olan klozetler ise Kale Banyo’da SmartHijyen ile koruma altına alınıyor. Kale Banyo markalı lavabo, klozet ve klozet kapaklarında standart bir şekilde sunulan SmartHijyen teknolojisi ömür boyu koruma sağlıyor. SmartHijyen teknolojisinin içeriğinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyonlar, mikropların tutunmasını önlerken yeni mikropların oluşmasını da engelliyor.

Özel SmartAkış sistemi, suyu dışarı sıçratmadan her yere eşit yayarak yıkarken, özel menteşe sistemiyle çalışan Kale SmartKapak ise yavaş kapanır ve ses çıkarmaz ve tak-çıkar özelliği sayesinde kolayca temizlenebiliyor.