Kalekim'den ‘1060 Technomax 30’ Yapıştırma HarcıYüksek yapışma gücüne sahip ‘1060 Technomax 30’, S2 sınıfı esneklik özelliği sayesinde ani ısı değişimleri sebebiyle oluşan yüzey gerilimlerine dayanıklı yapısıyla yapı sektöründe fark yaratıyor. Her türlü iklim koşullarına dayanıklı olan ‘1060 Technomax 30’, düşey yüzey uygulamalarında kayma yapmayan, kolay taraklanabilen ve uzun çalışma süresine sahip yapısıyla dikkat çekiyor.

‘1060 Technomax 30’, iç ve dış mekanlarda, seramik, doğal taş, traverten, dekoratif tuğla, granit, porselen seramik, klinker, kotto gibi kaplama malzemelerinin yatay ve düşeyde beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanmasında mükemmel sonuç veriyor. Yüksek performanslı, çimento esaslı yapıştırma harcı, yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanlarda güvenle kullanıyor.

Profesyonel ve tüketicilerin beklentilerini karşılayan ‘1060 Technomax 30’, binaların dış cephelerine 30 metre yüksekliğe kadar seramik, granit, porselen seramik, mermer gibi kaplama malzemelerinin etkili bir şekilde yapıştırılmasında kullanılıyor. Kalekim uzmanları, dış cephelerde 15 metre yükseğe kadar 60x60 cm’den, 30 metre yükseğe kadar 40x40 cm ebadından büyük kaplama malzemelerinin uygulanmasında, yapıştırma yönteminin yanında mekanik sabitlemenin de kullanılmasını tavsiye ediyor.