Kale’nin Zarif ve Uyumlu Vitrifiye Banyo Koleksiyonu: ThinBanyolarda su ve malzeme tasarrufunu, şık ve ulaşılabilir tasarımla buluşturan Kale Banyo inceliklerle dolu yeni koleksiyonu Thin’i tüketicilerle buluşturuyor.

Yaşam konforunu artıran ürünleriyle, işlevselliği ve şık tasarımları, bütünsel çözümlerle banyolara taşıyan, banyo sektörünün deneyimli markası Kale Banyo, zarif ve şık Thin Koleksiyonu’nu tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. İtalyan tasarımının ünlü isimleri Angeletti&Ruzza imzalı Thin Koleksiyonu ince yapısı ile her boyutta banyoya ve farklı mobilyalara rahatlıkla uyum sağlayabilen klozet ve lavabo takımlarından oluşuyor. Kale Banyo, Thin Koleksiyonu ile, 'ulaşılabilir ve uyumlu tasarım' söyleminin altını bir kez daha çiziyor.

Türkiye’de ilk: 2,7 lt ile fonksiyon yapan klozetlerde yüzde 55’in üzerinde su tasarrufu

Faaliyetlerinin her aşamasında çevre ve enerji verimliliğine maksimum katkıda bulunmayı toplumsal sorumluluğunun bir parçası olarak gören Kale Banyo’nun, minimalist Thin Koleksiyonu ile tüketicilerine sunduğu klozetlerde akıllı yıkama kanalı sayesinde yüzde 55’ten fazla su tasarrufu sağlanyor.

Kale Banyo, yalnızca 2.7 litre su kullanarak, çevre dostu klozet uygulamalarında yeni bir dönem başlatan Thin klozetler ile tüketicilere tasarruf, estetik ve konforu bir arada sunuyor. Bu özel rezervuar sistemlerini kullanarak klozette kişi başı yıllık ortalama 4.320 lt su tasarrufunda bulunmak mümkün oluyor. Su tüketimini minimize eden Thin klozetlerin yerden tasarruf sağlayan 48 cm derinlikte asma klozet versiyonları da bulunuyor.

Ürün gamındaki yeni tasarım çalışmalarında malzeme tasarrufu yaklaşımını destekleyen 'Slim Design' trendini hayata geçiren Kale Banyo’nun Thin Koleksiyonu ile sunduğu lavabolar banyolarda çarpıcı görüntüler yaratırken, minumum derinliğiyle de kullanıcıların suyu daha özenli kullanmasını sağlıyor.