Kärcher’den Soğuk Basınçlı Yıkama MakineleriKärcher; HD 10/25 Soğuk Basınçlı Makineleri ile profesyonel temizliğe konfor katıyor. Özellikle inşaat sektöründe yemizliği zor olan ve her gün temizlik gerektiren geniş alanları hızlı ve etkili temizleyen HD 10/25, 250 bara kadar çıkan çalışma basıncıyla en zor, en inatçı kirleri bile kolayca söküp atıyor.

Şantiyeler için ideal

Şantiyeler gibi zor temizlenen ve her gün temizlik gerektiren yerlerde çok fazla yorulmadan çalışma avantajı sunan HD 10/25, yenilenen tetik tabancası ile de kolay kullanım imkanı sağlıyor. Çok daha az çaba sarf edilerek tutulabilen ve çalıştırılabilen HD 10/25, tetik tabancasındaki "servopress" kontrol cihazının döndürülmesiyle, sonsuz sayıda değiştirilebiliyor. Böylece operatör, püskürtme borusununu basitçe çevirerek nokta atışı ve açılı atış arasında geçiş yapabiliyor. Değiştirilebilir 3 konumlu nozula sahip olan HD 10/25 ayrıca opsiyonel olarak tedarik edilen kir sökücü nozul sayesinde yüzey üzerinde yüzde 40 daha fazla etki gösteriyor ve beton kalıpları vb. kirlerin uzun ve yorucu temizlik işlemini dakikala indirip temizliği de maksimum düzeyde sağlıyor.

Etkili temizliği hem hızlı hem de ekstra konforla yapın

S Plus ve SX olmak üzere iki farklı versiyonuyla profesyonellerin tercihi olan HD 10/25 Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi, ergonomik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Makinenin ergonomik üst bölüm tasarımı ve geniş tekerlekleri, merdivenlerde dahi rahat taşıma ve mükemmel manevra kabiliyeti sağlıyor. 4 kutuplu, uzun ömürlü, su soğutmalı elektrikli motoru ile yüksek kalitede uygulama olanağı sunan HD 10 /25, 6 litrelik makineye entegre deterjan tankı kapasitesine sahip. Entegre Elektronik izleme sistemi en küçük bir sorun yaşanması durumunda makineyi kapatarak güvenli kullanım sağlarken; LED ekranı da sızıntı, yüksek veya alçak gerilim, faz gibi konularda kullanıcıyı bilgilendiriyor.

4 kutuplu üç fazlı motor, besleme suyu ile eşit olarak soğutuluyor. Hava soğutmasına kıyasla, yüksek ortam sıcaklıklarında bile motoru ısınmayan HD 10/25, dayanıklı şasisi ile de darbeye karşı dayanıklı olmasıyla ön plana çıkıyor.

 

 

 

 

Teknik Bilgiler

Kärcher Soğuk Basınçlı Yıkama Makineleri

Model

HD 10/25

Su debisi

500 - 1000 l/h

Çalışma basıncı

30 - 250 bar

Maksimum su giriş sıcaklığı

60 °C

Bağlantı süresi

9.2 kW

Aksesuarsız ağırlık

62 kg (SX: 64 kg)

Güç kaynağı

230/400 V

Deterjan tankı

6 l

Boyutlar

560x500x1090