Knauf'tan Heradesign® ile Akustik ÇözümlerGürültü çalışma ortamları yaratıcılık ve verimlilik açısından son derece olumsuz sonuçlar doğuruyor. Bu açıdan özellikle okul ve ofis gibi mekanların yapılandırılmasında dikkat, öğrenme, verimlilik ve konsantrasyon gibi dinamikleri ideal değere taşımak üzere aşırı gürültüyü sınırlayan ya da emen akustik detaylar ön plana çıkıyor. Knauf; ahşap, su ve magnezit ana bileşenlerinden oluşan Heradesign® sistemleri ile ofislere, iş merkezlerine, okullara ve diğer eğitim tesislerine akustik çözümler sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Ofislere, eğitim, spor, eğlence ve rekreasyonel tesislerine çözüm sağlayan Heradesign®, tavan ve duvar kurulumları için ağaç yününe dayalı üst düzey akustik performans sağlarken hem duvar hem de tavan yüzeylerine uygulanabiliyor. Sürdürülebilir malzemeler, ileri teknoloji ve mükemmel ses emilimi sayesinde konforlu mekanlar yaratan sistem, piyasadaki neredeyse tüm tavan sistemleri ve profilleriyle uyum sağlıyor. Heradesign®, tasarımıyla sıcak bir karakter yansıtan, bina biyolojisi bakımından ekolojik olarak geçerli ve tamamen zararsız bir sistem olarak nitelendiriliyor.

Akustik paneller 80 yıldan fazla dayanabiliyorken kolayca yerinden sökülebiliyor, boyanabiliyor, temizlenebiliyor ve geri dönüştürülebiliyor. Buhardan ve nemden etkilenmeyen ürün, akustik özelliğinin yanı sıra ısı izolasyonu da sağlıyor. Birçok Avrupa ülkesinde, hem dekoratifliği hem de güçlü akustik ve dayanım özellikleri sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden olan Heradesign®, değişik renk, ebat, yüzey ve kenar seçenekleriyle temin edilebiliyor.