Konyaaltı Beach Park’ın Su Yalıtımı Çözümü BTM’denAntalya'da tahliyesinin ardından 700 dönümlük bir proje alanına dönüşen Konyaaltı Beach Park, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmasıyla yeniden Antalyalıların hizmetine açıldı. Yemyeşil görüntüsü, spor alanları, yaşam alanları, bisiklet yolları, rengarenk peyzajları, gezi alanları ve yürüyüş yolları ile tamamen halka açık bir proje olarak Antalyalılara ve turizme hizmet eden Konyaaltı Sahil Projesi, yenilenen yüzüyle buluşma noktası oldu. Yaklaşık 30 bin metrekare beton alanın yeşil alana dönüştürüldüğü proje kapsamında mevcut tüm ağaçlar korunurken, 6 bin yeni ağaç dikildi.

Reklam Goruntulenme Bolumu

BTM bu projeye su yalıtım ürünü BTM Elastobit ile katkıda bulundu. Uygulaması BTM bayisi İzonorm tarafından yapılan projede yaklaşık 120.000 metrekare alanda Elastobit su yalıtım membranı kullanıldı.

BTM Elastobit, cam tülü veya polyester keçe taşıyıcılı, SBS (styrene-butadiene-styrene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilmiş, alt ve üst yüzeyleri PE (polietilen) film kaplı, yüksek elastik özellik gösteren, şalümo veya sıcak asfalt ile uygulanan bir su yalıtım örtüsüdür. BTM Elastobit örtü 10 farklı teknik özelliğe sahip çeşidini üretebiliyor.