Ligne Roset Tekli Koltuklarda Taht MücadelesiLigne Roset Pumpkin

Ligne Roset’in Pumpkin ve Moel tekli koltukları tasarım dünyasının Oscar'ı sayılan RedDot Design Award’dan ödül sahibi. Pumkin’ler şeker gibi renkleriyle enerji fışkırıyor, Moel’ler bir taht konforu sunuyor, Sallanan koltuklar Mini Dada’lar ise evinize mutluluk ve eğlence saçıyor. Ligne Roset’in tekli koltukları orijinal tasarımlarıyla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

Ödüllüler Pumkin ve Moel’e

Ligne Roset’in ödüllülerinden Pumkin, dünyanın en prestijli tasarım yarışması Red Dot Design Award 2008'de birincilik ödülüne layık görüldü. Pierre Paulin imzalı bu Elysée Sarayı’nda eski Fransız Cumhurbaşkanı Georges Pompidou’nun özel koleksiyonunda da yer alıyordu. Açılmış bir istiridye kabuğunu andıran Moel ise Red Dot Design Award 2007'de ‘En İyilerin En İyisi - Best of the Best’ ödülünü kazandı.

Çocukluk hayaliniz: Sallanan koltuklar

Ligne Roset’in sallanmayı seven koltuğu Mini Dada cıvıl cıvıl renklerde tasarlanmış kılıfları kolaylıkla çıkarılıp yıkanabiliyor.

Modern ve sofistike

Ligne Roset’in nispeten daha ağırbaşlı tekli koltukları da var. Basit form ve klasik çizgilerin mükemmel bir kombinasyonu olan Jonathan, evlere kolaylıkla uyum sağlıyor. Rive Droite ise zarif çizgileri ve ince ayrıntılarıyla fark yaratırken, oturma takımlarıyla tam anlamıyla bütünleşiyor.

Dekorasyonda özgün tasarımlara önem verenlerin tercihi olan Ligne Roset evlerde sıradanlığa son veriyor.