Loda Mobilya’dan Capella TV ÜnitesiCapella TV ünitesi, hardal renginin sıcak enerjisi, ahşabın karşı koyulamaz hakimiyetini taşıyor. Modern dekorasyon anlayışı içinde TV ünitelerinin konumu farklı bir boyut kazanırken artık evin merkezini oluşturan TV üniteleri özgün tasarım anlayışı ile buluştuğunda bir üniteden çok ev stilini karakterize eden ana oyuncuya dönüşüyor.

Capella, dinamik enerjisiyle her an yaşayan, canlı bir alan yaratıyor. Ödüllü bir tasarım olan Capella TV Ünitesi, kreatif ve modernist bir yorumla salonunuz için güçlü bir arka plan oluşturuyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Televizyonu bir aksesuar gibi taşıyan Capella, pirinç eskitme tekniğinin kullanıldığı metal detayları, çekmeceleri, dekoratif raflarıyla estetiği fonksiyonellikle sentezlemeyi başarıyor. 11 farklı modülden oluşan ve farklı yaşam alanlarına da entegre edilebilen Capella, istenilen ölçülere uygun hale getirilebiliyor. Televizyona sağladığı özel alan ile seyir zevkini farklı bir boyuta taşıyan Capella, çalışmak için hoş bir masa, kitaplarınız içinse göz alıcı bir kütüphane yaratıyor.