L’unica Les Jardins Aydınlatma ÜrünleriL’unica, 2020 sezonunda Türkiye’ye ilk kez getirdiği Fransız Les Jardins aydınlatma ürünleri ile bahçe, balkon ve teraslarda benzersiz bir ambiyans yaratıyor. Şık ve işlevsel tasarıma sahip Les Jardins ürünleri ile dış mekanlarda hava karardıktan sonra da rahatlıkla vakit geçirebilmek için ışıl ışıl bir ortam sunan L’unica, gündüzleri mekanları modern bir görünüme kavuştururken, geceleri de kullanışlı bir hale dönüştürüyor.

 

Reklam Goruntulenme Bolumu
 

Blade Güneş Feneri, Melo Güneş Lambası, Tradition Tik Güneş Feneri, Palma Ayaklı Güneş Lambası, Tradition Alüminyum Güneş Feneri, Skaal Güneş Feneri, Piera Taş Fener ve Pendulum Ayaklı Lamba ile kullanıcıların beğenisini kazanan Les Jardins ürünlerinin her biri güneş gücüyle çalışarak yüksek verimlilikli aydınlatma sunma, 3000K sıcaklığında sıcak beyaz ışık yayma ve şarj edilebilir olma özelliklerine sahip. Ayrıca 500 lümene kadar ışık verebiliyor ve her bir şarjda 200 saat boyunda LED ışığı yayabiliyor.

Modern ve işlevsel aydınlatmalar
Her biri tik ağacından üretilmiş, tepesi ve tabanı arasında metal bıçaklar bulunan modern güneş feneri Blade, küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı boyuta sahip. Sakinleştirici bir ışık yayan ve dört seviyeli ayarlanabilir yükseklik seçeneğiyle ilgi gören Melo Güneş Lambası’nın ise iki farklı rengi bulunuyor. Doğal tik ağacından üretilen ve klasik bir tarza sahip olan Tradition Tik Güneş Feneri, kolaylıkla taşınabilme özelliğinin yanı sıra küçük ve büyük olmak üzere iki farklı boyutta tercih edilebilirken, Palma Ayaklı Güneş Lambası doğal tik ya da masaüstü ve pliseli tona sahip eskitmeli tik yüzey seçenekleriyle dikkat çekiyor.