MHI Split KlimalarBaharın gelişiyle doğa kendini yeşile bırakırken, alerjik hastalıklarda da artıyor. Form MHI (Mitsubihi Heavy Industries) split klimalar, ortamın nem ve sıcaklık kontrolünü sağlayarak havayı temizliyor ve yaşam kalitesini artırıyor. Öte yandan üründe bulunan alerjen filtresi, polen ya da evcil hayvanlardan kaynaklı alerjenleri yakalayarak, oluşabilecek alerjik reaksiyonların önüne geçmeye yardım ediyor.

Sağlığınızın ve bütçenizin de dostu
Sağlığa olduğu gibi bütçeye de dost olan MHI split klimalar, enerji verimliliği yüksek ve maliyet açısından avantajlı bir iklimlendirme çözümü sunuyor. Geleneksel soğutma ve ısıtma yöntemlerine kıyasla daha az enerji tüketen ürün bu özelliğiyle çevresel sürdürülebilirliğe de katkı sağlıyor.

Yüksek teknolojiyle donatılmış konforlu yaşam alanları
Ev konforunun olmazsa olmazlarından biri de eşyaların kullanım kolaylığına sahip olması. Son teknoloji ile donatılan MHI split klimalar, kullanıcı dostu arayüzleri ve akıllı kontrol seçenekleriyle konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Zamanlayıcı özelliği ile de evinizi istediğiniz zaman dilimlerinde, istediğiniz sıcaklıkta tutmanıza imkân tanıyor.

 

*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır. Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.