Mimarlık Haftası 2017Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) bu yıl ikincisini düzenlediği Mimarlık Haftası etkinlikleri kapsamında, mimarların tasarladığı yapılarda paydaş olarak görev alan meslek disiplinlerinin temsilcilerini ağırlayacak ve bu kez mimarlık, paydaşların gözünden mercek altına alınacak.

Assa Abloy ve Şişecam Düzcam ana sponsorluğunda; Bocchi, Braas Çatı Sistemleri, Işıklar Tuğla ve Türk Ytong sponsorluğunda gerçekleşecek Mimarlık Haftası etkinlikleri, 2-6 Ekim 2017 tarihleri arasında YEM’de izlenebilir.

Söz Paydaşlarda: #bencemimarlik

Mimarlık Haftası'na Özel 10 Oturum 

YEM'in Fulya'daki ana salonunda gerçekleşecek olan Mimarlık Haftası etkinlikleri; ‘Eğitimcilerle Mimarlık’, ‘İşverenlerle Mimarlık’, ‘Kentsel Tasarımcılarla Mimarlık’, ‘Tasarımcılarla Mimarlık’, ‘Mühendislerle Mimarlık’, ‘İnşaat Mühendisleriyle Mimarlık’, ‘Yeni Teknolojilerle Mimarlık’, ‘Malzeme Üreticileriyle Mimarlık’, ‘Bir Kültür Fizik Alanı Olarak Spor’, ‘“Y” Kuşağı ve Mimarlık’ başlıklı on ana oturumda yapılacak.

Farklı meslek profesyonelleri mimarlığı anlatacak

Eğitimci, işveren, tasarımcı, mühendis, malzeme üreticisi, teknoloji uzmanı, yayıncı ve spor yazarı gibi farklı meslek gruplarından önde gelen isimlerin yer alacağı oturumlarda; her konuşmacı, mimarlık mesleğine ve mimarlara ilişkin deneyimlerini #bencemimarlik temasıyla anlatacak. 

Paydaşların mimarlık mesleğini ve ilişkilerini tartışacakları bu etkinlik aracılığıyla mimarlık mesleğine ve ülkemizdeki nitelikli mimari üretimin gelişimine katkı sağlanması hedefleniyor.  

Detaylar ve program akışı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Reklam Goruntulenme Bolumu