Çamlık Villaları'nda Yaşam Başlıyor



Çamlık Villaları'nda yılbaşında yaşam başlıyor. İnanlar İnşaat'ın "country" tarzda gerçekleştirdiği ilk proje olan Çamlık Villaları aralık ayı sonunda sahiplerine teslim edilecek. Şu anda çevre düzenlemesi yapılmakta olan proje, toplam 42 dönüm arazi üzerine kurulu ve üç tarafı ormanlarla çevrili konumu ile doğanın keyfini doyasıya yaşama imkanı sunuyor.

Çamlık Villaları'nda farklı zevklere hitap eden ve ikişer dönüm arazi üzerine kurulu 20 adet villa bulunuyor. Osmanlı mimarisi ile modern mimarinin karışımını yansıtan üç ayrı konseptin bir arada kullanıldığı Çamlık Villaları, "Köknar" ismiyle anılan 10 adet 280 metrekarelik dubleks, "Sedir" ismiyle anılan altı adet 320 metrekarelik dubleks ve "Çınar" ismiyle anılan dört adet 400 metrekarelik tripleks villadan oluşuyor.

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, projenin en önemli özelliğinin her villanın kendine özel iki dönüm arazi içinde yer alması olduğunu belirtiyor. İnan, proje ile ilgili şunları söylüyor:

"Bu projeyi hayata geçirirken, insanların "country" yaşamdan neler beklediğini düşündük. Yaptığımız çalışmalarda, bu tarz projelerde ev sahiplerinin kendilerine özel bahçe, havuz ve otopark alanları istediği ortaya çıktı. Biz de projeyi buna göre konumlandırdık ve her villayı kendine özel iki dönüm arazi üzerine kurduk."

Çamlık Villaları'nda basketbol ve futbol sahaları, çocuklar için oyun alanı, yürüyüş parkurları ve 20 araçlık misafir otopark alanı da mevcut.

Alemdar Nişantepe'de yer alan Çamlık Villaları, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Boğaziçi Köprüsü'ne 30 dakikalık mesafesiyle, şehir merkezinden çok uzaklaşmadan "country" yaşamın keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

İnanlar İnşaat
1965 yılında kurulan İnanlar İnşaat, ağırlıklı olarak iş merkezi, fabrika, sanayi tesisleri, otel projeleri gerçekleştirmiştir. 2004 yılından sonra konut projelerine ağırlık vermeye başlayan şirket, Çamlık Villaları'nın yanı sıra Fulya'daki Terrace Fulya projesi üzerinde çalışmaktadır.