Nippon Paint’ten Minoa Premium SerisiYaşam alanlarının hava kalitesi sağlık açısından oldukça önemli. İç mekanlarda kullanılan boya, bu havanın kalitesini belirleyen başlıca unsurların başında geliyor. İç mekanlarda yeni çözümler sunan Nippon Paint, çevreye ve sağlığa verdiği önemle iç cephe hava kalitesini artırmak için yepyeni Minoa Premium Serisi satışa sundu.

Reklam Goruntulenme Bolumu

İpeksi mat dokuda Minoa Premium Silk Matt, mat dokuda Minao Premium Matt, yüksek örtücülüğe sahip Minoa Premium Primer ürünleri emisyon salınımı yapmaz, formaldehit ve alerji yaratabilecek kimyasallar içermez, içerisinde uçucu organik bileşen (VOC) yoktur, sağlığa zarar veren ağır metalleri içermez, aromat bulundurmaz.

Minoa Premium Silk Matt ve Matt ürünleri ise ABD kaynaklı UL firması tarafından yeşil malzeme kriterlerine uygunluğu test edilerek Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası almaya hak kazanmış boya ürünü olarak sektörde yerini alıyor. Rahat bir nefes almayı sağlayan içeriği ve yüksek hava geçirgenliği ile iç mekanlardaki havanın kalitesini yülselterek sağlıklı yaşam alanları yaratıyor. Çevreye ve sağlığa duyarlı Nippon Paint Minoa Premium Serisi ürünleri daha yaşanabilir ortamlar sağlıyor. Hastane, okul, kreş gibi yapılar başta olmak üzere tüm iç mekanlarda kullanılması özellikle tavsiye edilen ürünler arasında yer alıyor.