Peli, 2019 Yılının İlk Usta Seminerini GerçekleştirdiUstalar için düzenlenen eğitimde açılış konuşmasını yapan Peli Parke İş Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu ‘’Sizlere burada Peli’nin genel yapısını ve kim olduğunu tanıtacağız. Şirketin tanıtımının ardından özellikle kalite kontrol ekibi olarak sahadan gelen şikayetler, genelde ne tür sorunlarla karşılaştıkları ve bunların nasıl en aza indirilmesi gerektiği ile ilgili bilgileri örneklerle anlatacağız. Sizin soru ve önerilerinizi dinleyeceğiz. Ardından geçtiğimiz yıl başlattığımız Sadakat Programı ile ilgili yenilikleri paylaşacağız’’ dedi.

Peli'den ustalara 3 saat eğitim
Peli’nin Vezirköprü’de gerçekleştirdikleri üretim tesislerinin anlatıldığı tanıtım filminin ardından Vezirağaç Bünyesinde Kalite Kontrol Yöneticisi olarak çalışan Metehan Nahir hazırladığı sunumla uygulama konusunda teknik bilgiler aktardı. Ardından Müşteri Şikayetleri Teknik Yöneticisi Kerem Aydın, uygulama hataları, sahadan gelen şikayetler, binadan, ustadan ya da ürün kaynaklı hatalar, bu hataların ne olduğu ve doğru koşullarda nasıl uygulama yapılır ve bu tür sorunlar için alınması gereken önlemleri içeren konuları bir sunumla anlattı. Sahadaki deneyimlerini örneklerle gösterdi ve ustaların sorularını yanıtladı.

Ürünler, ürün özellikleri ve uygulama detayları hakkında detaylı bilgiler içeren eğitim programında ustalar sorularına yanıt aldı, isteklerini ve önerilerini aktardılar.

Reklam Goruntulenme Bolumu

"Ustalarımızın arkasındayız"
Düzenledikleri seminerlerin amacını anlatan İş Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu ‘’Seminerle markamızı, ürünlerimizi, uygulamada doğru koşulları nasıl sağlarız, uygulama alanında yapılan temel hatalar neler ve ustalarımız için nasıl çalışmalar yapıyoruz tüm bunları anlattık’’ dedi. Konuşmasına Peli ile ustanın bölge müdürlüklerinde bir muhatabı var diyerek devam eden Karahasanoğlu, ‘’Peli ustasının uygulama yaptığı zaman aldığı bir hediye puan var, döşemeyi yaptıktan sonra bir sorun yaşarsa çözüm ortağı var. Usta sahipsiz değil. Arkasında Peli gücü var’’ diye devam etti. Bir sorun yaşandığında bölge müdürlüğü aracılığı ile bu sorunun fabrikaya aktarıldığını söyleyen Karahasanoğlu ‘’Böylece yetkili arkadaşlar harekete geçer. Tek amaç soruna çözüm bulmak ve Peli olarak tüm paydaşlarımızın yanında olduğumuzu vurgulamaktır. Biz ustanın yanında olduğumuzu anlatan sistemler geliştiriyoruz. Eğitimler, Sadakat Programı ve çalışmalarını sürdürdüğümüz yeni projeler geliştirerek ustalara verdiğimiz değeri anlatıyoruz’’ diye konuştu.

Seminerde, Peli Parke Ürün Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu, Vezirköprü Kalite Kontrol Yöneticisi Metehan Nahir, Müşteri Şikayetleri Teknik Yöneticisi Kerem Aydın’ın yanı sıra Plaka Satış ve Pazarlama Uzmanı Sadık Geçir Marka ve İletişim Yöneticisi Meltem Öztaş, Diyarbakır Bölge Satış Müdürü Emre Oyanık ve ekibi ile Agüloğlu Bayisi Satış Ekibi katıldı.

Seminerin ardından ustalarla akşam yemeğinde beraber olan Peli, yemekte de ustalarla sohbetler ederek ustaların merak ettiği soruları yanıtladı.