Pomstore'dan Aydınlatma ÜrünleriPomstore modern, klasik, rüstik, nordik, etnik veya farklı dekorasyon stiline göre metal, bambu, ahşap, cam, kâğıt gibi birçok farklı malzemeden tasarlanmış aydınlatma ürünü sunuyor.

Neşeli Işıklar : Seletti Monkey Lamp

Seletti Monkey Lamp Koleksiyonu, ellerinde LED ampuller olan meraklı bir grup primattan oluşuyor. Oturan, ayakta duran, asılan her bir maymun heykelsi bir duruşa sahip. Bu sevimli primatlar farklı formlarıyla, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle evinize çarpıcı bir stil getirmeye hazır.

El yapımı ve organik aydınlatmalar

Saf güzelliğine hayran bırakan işlenmemiş bir kristal, sarp yamaçlarıyla iç ürperten ihtişamlı bir dağ... Fütüristik görüntüsü sayesinde, kapalı haliyle bile çok ilham verici duran Rock, verdiği direkt ışıkla yemek masanız ve başucunuz için bir aydınlatma. Maiizen tasarım ofisi bu organik ve tamamen el yapımı güzelliği doğadan aldığı ilhamla yaptı.

Yine Maiizen’nin sunduğu Moi, bağımsız bir aydınlatma unsuru olarak, cam ve ahşabın mükemmel birlikteliğini ortaya koyan sıcak bir ışık kaynağı. Bazen bir kaide üzerinde, bazen de havada durabilen Moi, hafif, sade ve dengeli duruşuyla dikkat çekiyor.

Pomstore’da satışa sunulan KitBox "Kendin Birleştir" mottosuyla kurulmuş bir tasarım markası. Ürünlerinde kullanıcı ile tasarımı birbirine yaklaştırmayı amaçlayarak birbirinden güzel ve eğlenceli ürün kitleri sunan markaya ait Bucket Lamba’nın hareketli bağlantıları sayesinde boyu ve duruşu dilediğinizce ayarlanabiliyor.

Bir başka el yapımı aydınlatma markası olan Design of tasarımı el 4 kol küreli aplik ise hindistancevizi formunu esas alarak hazırlanmış bakır kürelerin doğa ile birleşmesine gönderme yapıyor.

Işığı asırlardır şahlandıran lambaderler

Bağımsız bir aydınlatma elemanı olarak lambader, 17. yüzyıl Fransa’sında aydınlatmada çığır açan bir devrim niteliğindeyken, günümüz yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası. Pomstore geniş lambader yelpazesiyle mekanlarınızda bir aydınlanma çağı yaşatıyor.

Ahşap içerisinde led kullanarak fark yaratılan lightalien tasarımı lambader hem tasarımıyla hem de işlevselliği ile modern bir aydınlatma unsuru.

Parlaq Interiors’un sunduğu kuş kafesi tasarımıyla dikkat çeken Wired Neo Siyah Cage lambaderin ise, başlılığı, gövdesi ve taşıyıcı ayakları mat siyah fırın boya ile yapılmış. Özenle tasarlanmış stilize kanatları ve torna geçiş parçalarıyla bu pirinç lambader yaşam alanlarınızda fark yaratacak.