Profilo’dan Hayatı Kolaylaştıracak ‘Buhar İstasyonlu Ütü’Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yeni buhar istasyonlu ütüsü ile ev işlerinde inanılmaz bir konfor sunuyor. Çocuklu ve kalabalık aileler için ideal olan yeni buhar istasyonlu ütü UBS1401, sürekli su doldurulmasına gerek bırakmayan ve 2 saate kadar kesintisiz ütü yapılmasını sağlayan 1.2 lt kapasiteli geniş su tankı ile çok kullanışlı, 80 gr sürekli buhar çıkışı sayesinde de en inatçı kırışıklıkları bile kolaylıkla açma özelliğine sahip.

Özel geliştirilmiş ve tasarlanmış alüminyum tabanı ile çamaşırların üzerinde çok rahat hareket eden ve adeta kayarak ütüleyen yeni buhar istasyonlu ütü, güvenli ütü yapılmasını sağlarken sunduğu kullanım rahatlığı ile ütü yapmayı kolaylaştırıyor.
 
Kompakt yapısı nedeniyle çok rahat taşınan, beyaz renkli, 2200 watt gücündeki yeni ütü UBS1401, 3 bar buhar basıncı, 7 dakika ısınma süresi, buharın kullanıma hazır olduğunu ve su haznesinin boş olduğunu uyaran ışıklı düğmeleri, 1.5 metrelik uzun kordonu ile ütü yapan hanımların en büyük yardımcısı olmaya aday.