Pronet Yeni Bursa Ofisiyle Operasyon Ağını GenişletiyorPronet, Türkiye çapında pazarı ve pazardaki payını büyütme stratejisinin bir parçası olarak oluşturduğu bölge ofislerinin dördüncüsünü Bursa’da açtı. Pronet Bursa Ofisi, şirketin Anadolu’da güçlenmesini sağlayacak en önemli atılımlarından biri olacak. Operasyonlarını merkezden belirli bölge ofislerine kaydıran Pronet, Bursa ofisinin de katılımıyla 2011 yılında yüzde 50 oranında büyüyerek abone sayısını 120 bine çıkaracak.

Marmara Bölgesi’ndeki stratejik noktalardan biri olan Bursa, her gün daha da artmakta olan elektronik güvenlik sistemi ihtiyacıyla Pronet’in bu hedefi için attığı en önemli adımlardan biri. Yeni Bursa Ofisi ile gerek Bursa’da gerekse çevre illerde hızlı bir şekilde yaygınlaşacak olan Pronet, şu anda Antalya, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan bölge ofislerine önümüzdeki yıl içinde, Türkiye’nin farklı bölgelerinde açacağı yenilerini eklemeyi planlıyor.

Pronet’in daha önce Antalya, İzmir ve Ankara’daki ofisleri ile Anadolu’da hızlı bir büyüme sağladığına değinen Pronet Genel Müdürü Metin Kastro, yeni açılan Bursa ofisi ile Pronet’in Anadolu’daki hızlı büyümesine 2011 yılında da devam edeceğini belirtti.

"Son üç yılda iki kattan fazla bir büyüme sağladık. Ancak her 6 dakikada bir hırsızlık olaylarının yaşandığı ülkemizde elektronik güvenlik sektörü ihtiyacı çok büyük" diyen Kastro, "Bu yüzden sektörün lideri olarak güvenlik bilincini Türkiye’nin her noktasında oluşturmaya çalışacağız. Güney Marmara’nın en büyük illerinden Bursa, sürekli artmakta olan güvenlik ihtiyacının yanı sıra Karadeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgeleri’ne yakın olmasıyla da bu amaca ulaşmamızda çok önemli bir role sahip olacak" şeklinde konuştu.