Samsung Windfree™ Klimalarda Yapay Zeka Enerji Modu ile Enerji TasarrufuEvde yaşamı daha konforlu ve sürdürülebilir hale getirmek amacıyla inovasyonlarına devam eden Samsung Electronics, SmartThings ekosistemindeki yapay zeka destekli klima modelleriyle enerji tüketiminin yüzde 20’ye varan (1) oranlarda azaltılabilmesini sağlıyor. Wi-Fi özellikli WindFree™ Premium Plus Duvar Tipi Klimanın enerji tasarrufu özelliğinin yanı sıra ısıtma ve soğutma özellikleri, yapay zeka desteği ile güçlenerek premium kullanım deneyimi sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Yapay zeka sayesinde bilinçli kullanım ve çevreye duyarlı enerji tüketimi
Wi-Fi bağlantılı WindFree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima, kullanıcılara enerji kullanımını izleyebilme ve azaltabilme olanağını sunarken, Samsung’un SmartThings ekosisteminin enerji tasarruf özelliği Yapay Zeka Enerji modu, kullanım alışkanlıklarını öğrenerek analiz ediyor. Aynı zamanda serinliği (2) ve kompresör (3) frekansını ayarlayarak enerji tüketimini %20’ye kadar düşürebiliyor. Kullanıcılar, SmartThings uygulaması üzerinden enerji kullanım hedeflerini belirleyerek, hedefledikleri aylık kullanımı belirtebiliyor. Hedeflenen kullanıma ulaşıldığındaysa SmartThings uygulaması, kullanıcıya bildirim gönderiyor. Bu sayede Samsung kullanıcıları enerjiden tasarruf ederek faturalarını düşürebiliyor, enerji tüketimini görüntüleyip izleyebiliyor ve çevre dostu bir ürün deneyimiyle sürdürülebilirlik hedeflerine katkı sağlayabiliyor.

Akıllı ısıtma ve soğutma özellikleri yapay zeka ile güçlendi
WindFree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima
, kullanıcılara yalnızca enerji tasarrufu seçenekleri sunmakla kalmıyor. Kullanıcılar aynı zamanda iç ortam koşullarını ve kullanım alışkanlıklarınızı analiz ederek çeşitli modları optimize eden Yapay Zeka Soğutma özelliğiyle akıllı bir yaşam tarzının keyfini çıkarıyor. Klima, kullanıcının tercih ettiği sıcaklığa bağlı olarak, optimum

koşulları korumak için en uygun modu seçerek kullanıcıyı uzun ayarlama adımlarıyla zaman kaybetmekten kurtarıyor ve ideal kullanım deneyimini zahmetsiz bir biçimde sunuyor.

SmartThings uygulamasıyla evin serinliği ayarlanabilir
Evdeki yaşam tarzına uyum sağlayan, birbirine bağlı cihazların tek uygulama üzerinden kontrol edilmesine olanak tanıyan ve akıllı ev deneyimini bir üst seviyeye taşıyan SmartThings uygulaması sayesinde WindFree™ Premium Plus Duvar Tipi Klima, evdeki serinliğin her an ve yönetilebilmesini sağlıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki SmartThings Uygulaması üzerinden klimalarını tek dokunuşla uzaktan kontrol edebiliyor ve izleyebiliyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

SmartThings ekosisteminin sunduğu akıllı ev deneyimlerini ve tasarruf olanaklarını yapay zeka entegrasyonlarıyla daha ileriye taşıyan Samsung Electronics, sürdürülebilirliği ve insan yaşamını iyileştirmeyi önceleyerek geliştirdiği inovasyonlarla evde yaşamı daha pratik, konforlu ve keyifli hale getiriyor.

 

(1) Android ve IOS cihazlarda kullanılabilir. Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gereklidir. Ekim 2023’ten itibaren Wi-Fi güncellemesiyle birlikte seçili modeller için kullanılabilir. Sonuçlar, iç testlere dayanmaktadır ve çevresel etkenlere, kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. AR12CSDABWK/CV kodlu üründe  gerçekleştirilen testlere bağlı olarak, AI Enerji Modunda çalışırken, hedef sıcaklık soğutmada artabilir ve ısıtmada azalabilir. AI Enerji Modu yerine kullanıcı hedef sıcaklığı manuel olarak ayarlayarak Normal Soğutma/Isıtma Modu seçimi yaparsa, enerji tasarrufu garanti edilmez.
(2)
Sonuçlar, iç testlere dayanmaktadır ve çevresel etkenlere, kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
(3) AR12CSDABWK/CV kodlu üründe gerçekleştirilen testlere bağlı olarak, AI Enerji Modunda çalışırken, hedef sıcaklık soğutmada artabilir ve ısıtmada azalabilir. AI Enerji Modu yerine kullanıcı hedef sıcaklığı manuel olarak ayarlayarak Normal Soğutma/Isıtma Modu seçimi yaparsa, enerji tasarrufu garanti edilmez.


*

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, beyaz eşya, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. SmartThings ekosistemi ve iş ortaklarıyla gerçekleştirdiği açık iş birliği sayesinde sıra dışı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.