Schneider Electric'ten Dört Renk Seçenekli Anahtar Ve PrizlerSchneider Electric, yeni ‘Asfora Plus’ serisi anahtar ve prizleriyle dekorasyona renk katıyor. Güvenliğin en üst düzeyde tutulduğu yeni ‘Asfora Plus’ serisi, 4 farklı renk seçeneği ve kendi konseptini yaratma fırsatı sunmasıyla dikkat çekiyor.

Bronz, çelik, antrasit ve alüminyum gibi dört göz alıcı renk seçeneğine sahip olan Asfora Plus, farklı renklerdeki çerçeve ve tuş mekanizmalarının kombinasyon özelliği sunuyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu


Dış etkenlere karşı dayanıklı, solmayan, çizilmeyen üst yüzeyi bulunan ürünler, sedefli görünümüyle dikkat çekiyor. Kolay montaj edilebilir ürünler, mekanizmasının arka kısmında yer alan bağlantı şeması sayesinde hatasız ve en kolay kablo bağlantısını sağlıyor. Kolay tutulabilen ve kullanılabilen kablo mandalları sayesinde, kablo takma ve çıkarma işlemleri daha hızlı gerçekleşiyor.

Güvenliğin en üst seviyede tutulduğu ürünler, huni şeklindeki kablo terminal girişleri ve kabloları doğrudan terminale yönlendirecek özgün tasarımıyla kısa devre ve elektrik şoku riskini de en aza indiriyor.