Şeffaf Ofislerin Vazgeçilmezi "Arkeon"İş hayatımızın çoğunun geçtiği ofislerimizde doğru separasyon ürünlerini seçerek; aydınlatma, ses yalıtımı, estetik görünüm gibi pek çok konuda verim sağlayabiliriz.

Günümüzde pek çok ofiste tercih edilen cam ofis bölme sistemlerini uygularken ise dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Her ofisin kendi içindeki dinamiği farklı olduğundan, ofiste kullanılacak separasyon sisteminin özellikleri de bu dinamiklere göre seçilmeli.


Sağlıklı ofisler için doğru ürün seçimi önemli


Örneğin aydınlatmayı gün ışığı ile sağlayan ofislerde şeffaf geçirgen bir bölme sistemi kullanılarak, gün ışığından her bölmenin eşit derecede yararlanması sağlanabilir. Ses ve gürültü sorunu yaşanan ofislerde, ses yalıtımı özelliği olan bir ürün tercih edilebilir. Çok sık plan değiştiren veya çalışan sayısında değişiklik yaşayan ofislerde ise, sökülüp takılabilen daha modüler sistemler önerilir. Ofis içerisindeki temiz havanın, ışığın ve sesin doğru dağılımını sağlamak, daha mutlu çalışanlar ve iş verimliliği olarak geri dönecektir.

Epart Ofis Sistemleri tarafından üretilen Arkeon, tamamen şeffaf bir ortamı tercih eden ofislere hitap eden bir ürün. Yoğun çalışma temposu için görsel yalınlık göz önünde bulundurularak tasarlanan bu sistem; duvar, tavan ve zeminde minimum kalınlıkta profil ile çözümlendiğinden, mekanda yalın bir görüntü elde edilmektedir.

Arkeon uygulamalarında, renkli veya kumlu folyo uygulaması ile yarı şeffaflık ve görsel derinlik sağlanabilir. Kapı modülleri, tavana kadar olabildiğince tek parça halinde tasarlanarak, mekanlara derinlik katılmakta ve görsel etki güçlendirilmektedir.

Reklam Goruntulenme Bolumu