Seramiksan Kış KonseptiMekanlara yeni bir ruh katmanın ve değişikliklerin tam zamanı. Seramiksan’ın kış mevsiminin renkleri ve atmosferiyle uyumlu yeni yıla özel serileri ile soğuk kış aylarında konforlu ve sıcak yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Beyaz Rengin Ferahlığı Ahşabın Sıcaklığıyla Buluşuyor: North
Kuzey’e Yolculuk… “Beyaz Geceleri” ile ünlü Kuzey ülkelerinden ilham alınarak tasarlanan North Serisi;  rustik dekorasyon  tarzını eskitme beyaz ahşap görünümü ile  tamamlıyor.  Yüzeyindeki soğuk renk tonunu yumuşak  geçişler ile harmanlayan seri,  mekanları zamanın ötesinde bir görünümle buluşturuyor.

Ahşabın Doğallığını Ve Yalınlığını Mekanlara Taşıyan: Monte Verde
Monte Verde Ormanları’nın egzotik havasından esinlenen  ahşap dokulu Monte Verde serisi, doğanın huzuruna ve dinginliğine ihtiyaç duyulan soğuk kış günlerinde, sıcak ve huzurlu bir ambiyans yaratarak  keyifli kış bahçeleri sunuyor.

Türkiye’de İlk ve Tek Benzersiz Chevron Formuyla: Classicwood
Kış ayları yaşam alanlarında doğayı anımsatan,  ahşap dokusunu kullanabileceğiniz yılın en güzel mevsimi. Türkiye’de ilk kez Seramiksan tarafından özel kalıptan üretilen Fishbone Koleksiyonunda yer alan Classicwood serisi, Sıcak ahşap dokusunu, doğaya dönüş hissi ile buluşturarak yaşam alanlarında klasik vezamansız bir görünüm sunuyor.