Atlas İle Yaratıcılığın DoruklarındaMonokalibrasyon ve microyalıtım özellikleriyle Land Porselen Seramik, mimar ve iç mimarlara, yaratıcılıklarında eşsiz olanaklar sunuyor. Atlas, Land Porselen Seramik'in geniş ve keyifli ürün gamı içinde yer alan ve beğeni toplayan modellerinden bir başkası. Atlas, arzulanan, hayali kurulan bir yaşam alanını hayata geçirmek için keyifli çözümler sunuyor.

Estetiği kadar üstün teknoloji ürünü olma özelliğiyle de dikkat çeken Atlas, iç ve dış yüzeyler için kullanılmakla birlikte, hem normal hem de yoğun trafik alanları için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Mükemmel teknik ve estetik özellikler yüklenmiş Atlas, doğal güzelliği ve daha fazla mukavemeti simgeliyor.

30x60 ebadındaki serinin, 30x30 özel tamamlayıcı ürünleri ve 1X60 çubuk bordürü var. Bej, gri, marfil, ocre, marengo, nuez, siyah ve antrasit renk seçenekleriyle Atlas yaratıcılığınızı doruklara çıkarıyor.

Monokalibrasyon - microyalıtım
Monokalibrasyon, ürünlerin modülerliğinin düzgün olmasını, microyalıtım ise üretim aşamasında parlatma işlemi sırasında, öncesinde ve sonrasında bir çeşit kimyasal uygulama ile kılcal damarların doldurulmasını sağlıyor.

Daha detaylı bilgi almak için: www.cakmak.net