Shuffle İçin “Yılın Ürünü” Ödülü!Otoyolları üzerinde aydınlatma donanımı sağlayan şirketler için en önemli ve etkili bir kuruluş olarak kabul edilen İngiltere merkezli  Otoyol Elektrik Derneği (HEA-Highway Electrical Association), Schréder’i LED aydınlatma çözümleri sunan küresel bir lider olarak seçti.

Kasaba ve şehirlerde sosyal bağlantıları teşvik etmek üzere tasarlanan akıllı, etkileşimli aydınlatma direği ‘Shuffle by Schréder’, HEA 2016 ödülleri kapsamında “Yılın Ürünü” ödülünü aldı. Otoyol elektriği sektöründeki en iyi kuruluşları, çalışanları ve girişimleri takdir etmek üzere verilen HEA Ödülleri, sektörün en iyilerinin mükemmel çalışmalarını kutluyor ve İngiltee de yeni aydınlatma teknolojisine hayat veren HEA üye çalışanlarının değerli katkılarını tanıtıyor.

Shuffle’ın “Yılın Ürünü” ödülü ile ürünün başarısı kanıtlanırken Schréder, İngilitere sokakları ve yollarında en inovatif, düşük maliyetli ve enerji tasarruflu teknolojinin kullanılmasını sağlayacak aydınlatma tasarımının sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Profesyonel aydınlatmanın ötesinde bir çözüm sunan Shuffle, yekpare yapı , çok işlevli direk üzerinde hoparlör, CCTV, kablosuz internet, elektrikli araç (EV) şarj etme ve görsel yönlendirme dahil, bir dizi birbiri ile bağlantılı özellikleri barındırıyor. Daha da önemlisi Shuffle, halka açık alanları düzenli bir hale getiriyor. Yedi donanımı tek bir donanımda topluyor. Tek bir kurulumla birçok koşulu sağlayan Shuffle, başka yol donanımı ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve karbon ayak izini önemli ölçüde düşürüyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu