Silverline'dan S4 Akıllı FırınKullanıcı odaklı fonksiyonları ve tasarımları ile teknolojik ürünler geliştiren Silverline, yemek yapmayı bir keyfe dönüştürüyor. 3D airmove ve 8 ayrı pişirme fonksiyona sahip S4 fırın, alt, üst ring ısıtıcı ve turbo fan özelliklerini birlikte çalıştırarak 3 seviyeye kadar homojen pişirme için hava dağılımı sağlıyor, 3 farklı yemeği eş zamanlı pişiriyor. Kullanıcı dostu tasarıma sahip olan fırın, hızlı ön ısıtma özelliği ile zaman ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Kolay kullanım menüsü ve otomatik pişirme programları ile pratik ve hızlı. Ön yüzeyinde siyah temperli cam üzerinde iki gömülebilir düğmesi bulunan fırın, gelişmiş dijital zaman ayarlayıcıya sahip.

 

Reklam Goruntulenme Bolumu

 

72 litrelik geniş net iç hacim ile büyük tepsilerde kalabalık misafirleri ağırlama fırsatı veren S4 fırın, kolay temizleme özelliği ile de yemek sonrası temizlik yükünü ortadan kaldırıyor. Kendi kendini temizleyen katalitik yan paneller, arka ve yan duvarları ve sıçrayan yemek kirlerini temizliyor. Buhar destekli fırın temizleme sistemi ise fırın içinde detaylı temizlik yaparak kullanıcısına zamandan da tasarruf sağlıyor. Rahat temizlik için fırın kapı camları, yan tel raflar ve teleskopik raylar kolayca takıp, çıkarılabiliyor. Parmak izi bırakmayan inoks yüzey ise temizlik için ekstra kolaylık sağlıyor.

A Enerji sınıfı fırınlar pişirme deneyimini enerji tasarrufu ile de taçlandırıyor. S4 fırın ekran çocuk kilidi ve otomatik gaz kesme özelliği ile güvenli…