Somfy Expert Yanınızda, Akıllı Teknolojiler HayatınızdaAkıllı teknolojiler, günümüzde tüm yaşam alanlarına konfor ve değer katıyor. Üstelik evlerden ofislere, kafe ve restoranlardan otellere; bu teknolojilere sahip olmak her geçen gün çok daha kolaylaşıyor. Böylece perde, panjur, tente, pergola, zip perde, bahçe ve garaj kapısı gibi birçok ekipman, uzaktan kumanda ya da telefondan bir dokunuşla açılıp kapanabiliyor ya da bir akıllı ev sistemiyle hepsi için merkezi kontrol mümkün oluyor. Bu konuda öncülük eden markaların başında da yenilikçi çözümleriyle Somfy geliyor. Yaşam alanınızı teknoloji ile donatmak için de bir Somfy Expert ile iletişime geçmeniz yeterli.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Profesyonel çözümler Somfy Expert dünyasında!
Somfy Expert'ler, becerileri ve deneyimleri sayesinde özel olarak seçilmiş, Somfy çözümlerinin kurulumları için sertifika sahibi olan bağımsız profesyonellerden oluşuyor. Gerektiğinde markanın motorlu ve akıllı çözümlerine ilişkin tavsiyelerde bulunarak, bunların kurulumunu yapmak ve satış sonrası destek vermek üzere size yardım sağlıyor. Somfy Expert'ler birinci sınıf kalite ve zamanında hizmet garantisi ile görev yapıyor. Yaşam alanınızda, ofisinizde ya da mekanınızda renovasyon için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda ya da buraları teknolojiyle donatırken bir uzmana danışmak istediğinizde yanınızda oluyor.

Somfy Expert hizmetiyle, akıllı teknolojiler sizinle…
Bugün bir Somfy Expert ile iletişime geçerek, akıllı perde, panjur ya da zip perdelere hemen sahip olmanız mümkün. Somfy motorlu perde, panjur ve zip perdelerinizi, uzaktan kumanda ya da telefondan bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede evinizde, ofisinizde ya da mekanınızda yüksek konforun keyfini sürebilirsiniz. Aynı şekilde Somfy akıllı tente ve pergolalarla da uzaktan kumandanızın tuşuna ya da telefonunuza tek bir dokunuşla ihtiyaç duyduğunuz an gölge serinliği yaşayabilirsiniz. Somfy’nin akıllı çözümleriyle, sesli komut özelliğini kullanarak ya da telefonunuza bir tıklamayla bahçe veya garaj kapınızı açabilir, aracınızı kolayca park edebilirsiniz. TaHoma Switch akıllı ev sistemi sayesinde, motorlu ekipmanlardan ışık ve prizlere, termostattan kamera ve alarmlara kadar birçok ekipmanı tek noktadan yönetebilir, gerektiğinde otomatik çalışmaları için senaryolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, dünyanın önde gelen akıllı ev teknolojileri markalarıyla entegre olabilen TaHoma Switch ile evinizi çok daha fazla teknolojiyle donatmanız da mümkün.