Somfy Motorlu Perde SistemleriSomfy motorlu perde sistemleri,kolayca monte ediliyor ve perdeler uzaktan kumanda edilmeye hazır hale geliyor. İster uzaktan kumandadan, ister akıllı telefondan açılıp kapanabilen perdeler, elle çekilmeye gerek kalmadığı için daha az yıpranıyor ve daha uzun ömürlü oluyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Şık bir yaşam alanı yaratırken, konfordan ödün verilmesine gerek kalmıyor. Somfy motorlu perde sistemleri ile öncelikle eve giren güneş ışığı kolayca kontrol altına alınarak konforlu ortamlar oluşması sağlanıyor. Bu şekilde, örneğin; yaz aylarında evin içi serin kalırken, mobilya ve halılar güneşin zararlı ışınlarından korunmuş oluyor. Daha az klima kullanımı ile de enerji tasarrufu sağlanıyor. Diğer yandan; kumandanın “MY” fonksiyonu ile tek bir tuşa basılarak perdeler favori konumuna gelebiliyor. Sessiz çalışan perde motorları, Somfy’nin akıllı ev çözümleri TaHoma ve Connexoon ile de uyumlu olduğundan, perdeler evin dışındayken de kontrol edilebiliyor.

Somfy, perdelerin pencerelere uyum sağlaması için özel raylar da üretiyor. Pencerelerin şekline göre düz ya da kavisli ray kullanılabiliyor.