Sur Çelik Kapı’dan Glasscom ve Otantika SerisiSur Çelik Kapı, çevreci, sürdürülebilir, dayanıklı ve en son teknolojiye uygun olarak tasarladığı Glasscom ve Otantika serisiyle evinizi doğal bir görünüme kavuşturuyor.

Camın 100 yıllık dayanıklılığını arkasına alarak üretilen Glasscom ve Otantika, malzemesinde bulunan alüminyumun sayesinde güneşten yayılan ultraviole ışınları (UV) 10-15 yıl süre boyunca absorbe edebiliyor.

Kullanılan alanlara yalınlık ve dinginlik katan Glasscom ve Otantika, çelik üstüne alüminyum, kanat kısmı ise cam ve doğal taşların kullanılmasıyla ortaya çıkmasının ötesinde farklı stiller oluşturmak ve yaşam alanlarını özel kılmak isteyenlerin ideal  tercihi oluyor. Cam, doğal taş ve alüminyumun eşsiz uyumuna ev sahipliği yapan Glasscom ve Otantika, evinizdeki şıklığı güvenlikle buluşturuyor.

14’lü merkezi kilit sistemi kullanarak güvenliği en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinen Sur Çelik Kapı, Glasscom ve Otantika ile kullanıcısına güvenliği bir hayat sunmaya devam ediyor.