Themore Concept, Robin Mutfak ile Düzenli ve Estetik Bir Görünüm SağlıyorAlanı yetersiz mutfakların verimli bir şekilde kullanılması hem konfor hem de estetik için büyük bir önem taşıyor. Bu alanlarda, özel tasarım dolapların yanı sıra ayarlanabilir, cam dolaplar, çekmece düzenleyiciler, askılıklar, gömülü dolaplar gibi işlevsel ve pratik depolama çözümleri, mutfakta hem düzeni sağlıyor hem de kullanım kolaylığı sunuyor. Tüm yaşam alanları için her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarım koleksiyonuna sahip olan Themore Concept; dolap kapakları arkasına gömülü rafları ile ön plana çıkan Robin Mutfak Koleksiyonu ile yaşam alanlarına konfor getiriyor.

Raf ve çekmece sistemleriyle ideal depolama çözümü sunuyor
Şık ve zarif bir görünüme sahip olan Robin Mutfak Koleksiyonu; şık entegre kulpları ve cam dolapları ile dikkat çekiyor. Çok raflı ve çekmeceli tasarımı ile özellikle küçük mutfaklar için depolama çözümü sağlayan Robin Mutfak Koleksiyonu, cam dolapları ile ürünlerin nerede olduğunu kolayca görebilmeyi ve aranan eşyayı hızlıca bulmayı sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilir rafları ile farklı boyutlardaki mutfak gereçlerini kolayca yerleştirmeye yardımcı olan koleksiyon, dolap kapakları arkasına gömülü rafları sayesinde ekstra alan yaratarak mutfak düzenini optimize ediyor. Mimarların önerdiği beyaz, ekru antrasit, metalik parlak, mensa ve pers mavisi renkleri ile öne çıkan model, yaşam alanlarının tasarımına göre özelleştirebilen renk alternatifleri sunuyor.

*

Themore Concept Hakkında

Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak-banyo dolapları, kapı, ray dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektöre yeni bir ses ve nefes getirmeyi başarmıştır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda İzmir, Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, İskenderun ve Didim’de bayileri; Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da satış noktaları bulunmaktadır.