Timberland Doğa Kahramanlarını ArıyorTimberland, yaşadığımız kentlerde yeşil alanlar yaratmak için uluslararası çapta birlikte çalışabileceği tasarım ve mimarlık öğrencilerini arıyor. Şehirdeki toplulukları ve doğayı birbirine entegre etmeyi hedefleyen “Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var” kampanyası, Timberland’ın şehirleri daha yeşil ve daha yaşanabilir hale getirme taahhüdünün bir parçası.

Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var kampanyasının ve yarışmanın duyurusu, Timberland’in de çeşitli projelerle yer aldığı çağdaş mimari odaklı 2019 Milan Arch Week sırasında yapıldı. Milan Arch Week ve Timberland işbirliği markanın amacını kitlelerle paylaşmasını sağladı. Bunun yanısıra, yeni duyurulan yarışma ile genç tasarımcılara ve mimarlara çevre adına fark yaratacak projeler geliştirme fırsatını açmış oldu.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Çevreyi koruma ve iyileştirme alanlarında Timberland’ın uzun yıllardır devam eden girişimleri var
Timberland EMEA  Bölgesi Marka Pazarlama ve Kreatif Direktörü Melissa Rotta Loria, “İnovatif ve yüksek tasarımlı ürünlerimiz aracılığıyla insan ve doğa arasında bir bağ kuruyoruz. Duyurmaktan gurur duyduğumuz Milan Arch Week işbirliği ve Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var projemiz yeşil ve daha yaşanabilir şehirler yaratma taahhüdümüzü daha da güçlendiriyor” diye belirtiyor.

Birinci olan yarışmacı, VF Group’un İsviçre Stabio’daki Timberland Merkez Ofisi’nde üç aylık ücretli staj imkanı kazanacak. 30 Eylül'e kadar başvuru yapılabilecek yarışmaya katılım koşulları için tıklayın.