Tuna Ofis'ten Yenilikçi Tasarım: Open Up



Tasarımın evrensel değerlerinden ödün vermeden müşterilerinin beklenti ve önceliklerine uyumlu çözümler üreten Tuna Ofis, yeni tasarımlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Ürün gamına eklediği Open-Up, sahip olduğu özel mekanizma ile kullanıcılara ister ayakta ister oturarak çalışma imkanı sunuyor.

Ofis çalışanlarının yaşadığı sağlık sorunları ile ilgili her gün birçok içeriğe rastlamaktayız. Bacak rahatsızlıkları, omurga eğrilikleri, bel ve boyun fıtıkları, kol ve elde meydana gelen sinir sıkışmaları bunlardan bazıları. Yüksekliği ayarlanabilir masa sayesinde oturma halindeyken monitör yüksekliğini göz hizasına göre ayarlayabilir, ayakta iken boya göre masa yüksekliği istenilen seviyeye getirilebilir. Böylelikle, hareket etmeye yönlendiren ürünlerin eklem ve omurga hastalıklarının önüne geçmesi hedefleniyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Herkesin kendi vücut özelliklerine göre ayarlanabilir özel tasarım ve ergonomik Open Up masalar tekli, ikili, dörtlü, altılı oturum sağlayabilen yapısı ile tüm ofislere kolayca entegre olabiliyor. Özel tasarım ayak yapısı ve pratik kontrol paneli sayesinde yüksekliği kolayca ayarlanabilen masa rahat bir kullanım sunuyor.

Çalışma koltuklarındaki ergonomiyi çalışma masalarında da kullanıcıya sunan Tuna Ofis, insan fizyolojisine uygun ve verimliliğini artıran ürünlerle sağlıklı çalışma ortamı yaratılmasına imkan sağlıyor.

Tuna Ofis, Taksim Meydanı’nda yer alan ve tüm ürünleri bir arada keşfedebilme imkanı sunan 1.600 metrekarelik yeni showroomunda ofislerini tasarım ve ergonomi ile buluşturmak isteyenleri bekliyor.