Uzaya Çıkan İlk Dizüstü Bilgisayar Şimdi Şekilden Şekile GiriyorLenova'nın dünyanın uzaya çıkan ilk dizüstü bilgisayarı ünvanının sahibi olan ve geçtiğimiz yıl 20. yaşını kutlayan ThinkPad serisi, şimdi 'Yoga' esnekliğine büründü. -20 derece soğuğa, 60 derece ısıya dayanabilen ThinkPad Yoga, iş dünyasının sıkıcı sınırlarını tepetaklak etmeye aday.

Darbeye dayanıklı Gorilla Glass ekranı 360° döndürülebilen ThinkPad Yoga, 4 farklı modu sayesinde bilgisayar başında şekilden şekile girme zahmetinden kurtarıyor. İstenirse tablet şeklini alıyor ve akıllı kalemi sayesinde hızlı ve ayrıntılı çalışmanın konforunu sunuyor. Darbelere karşı dayanıklı magnezyum alaşımlı kasasıyla serinin efsane özelliklerine sadık kalan ThinkPad Yoga, şık tasarımıyla da iddialı.

Yüksek performansı, 19 mm inceliği ve 1,58 kg hafifliği ile taşıma rahatlığı sunan ThinkPad Yoga, ultra ince ve ultra hafif. ThinkPad Yoga, 8 saate varan pil ömrü ve 30 gün standby modunda kalabilme özelliği ile de dikkat çekiyor. ThinkPad Yoga, tablet modunda iken tuşlarını saklayacak şekilde kilitlenebilen klavyesiyle kullanım rahatlığı sunarken; güçlü hoparlörleri ve 'Dolby Home Theater' kalitesi ile de insanı saran bir ses deneyimi yaşatıyor.