Yeni GROHE Tempesta 250 Tepe DuşuGROHE’nin yeni Tempesta 250 tepe duşu duşta ılık bir yaz yağmuru hissi yaşatıyor. Tempesta 250, su tasarrufu sağlayan çevre dostu EcoJoy fonksiyonu, tam yüzlü Rain akışı ve 250 milimetrelik cömert çapı özellikleriyle konfor sunuyor. Teknoloji, performanstan taviz vermeksizin, su akışını dakikada 9,5 litre gibi sürdürülebilir bir düzey ile sınırlıyor. Gezegen için üzerinize düşeni yaparken saf su keyfinin tadını çıkarmanıza izin veren kombinasyon, günlük yaşamlarında sürdürülebilir olmalarına yardımcı olacak bir duş arayan Almanların %66’sının da tercihi.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Ayrıca, şirketin Almanya’nın Lahr şehrindeki kendi duş yetkinlik merkezinde ürettiği GROHE Tempesta 250 tepe duşu ince tasarımı ve zarif krom yüzeyi ile çevreci özelliğinin yanı sıra etkileyici bir tasarım sunuyor. Tasarım, halihazırda ünlü 2020 iF Tasarım Ödülü’ne ve uluslararası üne sahip ICONIC AWARD 2020: Yenilikçi Mimari ödülüne layık görüldü.

GROHE Tempesta 250, tekli tepe duşu olarak, duş kolu ile set olarak veya eksiksiz duş sistemi olarak, yuvarlak veya kare tasarımı ile temin edilebiliyor. Minimalist tasarımı, her modern banyoya entegre edilmesine imkân verirken, evrensel bağlantı özellikleri ise tüm standart duş kollarına monte edilmesini kolaylaştırarak rahatlatıcı, sürdürülebilir bir duş keyfi sunuyor.