Yıldız Entegre'den VarioClic Laminat Parke SerisiVarioClic markasıyla, yaşam alanlarını farklılaştıran, özgün ürünler geliştirme misyonunu sahiplenen Yıldız Entegre, ürün ve renk çeşitliliğini artırarak kullanıcılara yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Dayanıklı ve farklı desenlerden oluşan laminat parkeleri ile yaşam alanlarını farklılaştıran VarioClic serisi için özel olarak tasarlanan 12 yeni renk, markanın renk koleksiyonuna eklendi. Benin, Samos, Tokyo, Sanremo gibi dünya kentlerinden ilham alarak oluşturulan yeni renk koleksiyonu, en çok tercih edilen VarioClic ürünlerinde kullanılacak.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Dekor çeşitliliğinin yanı sıra VarioClic parkelerin sahip olduğu bir diğer önemli özellik de kolay uygulanabilir kilit sistemleridir. Türkiye’de sadece VarioClic dekorlarında bulunan 5G kilit sistemi ile uygulayıcılar için ciddi bir zaman tasarrufu sağlanırken, 2G kilit sistemi ile de zemin üzerinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Sanremo

Geçtiğimiz günlerde artırılmış gerçeklik temelli ‘Çek, Seç, Uygula’ ile Türkiye’de bir ilke imza atan ve kullanıcılara istedikleri parke modelini saniyeler içerisinde mobil telefonları ya da bilgisayar ekranları aracılığıyla odalarının zemininde görebilme imkânı sunan Yıldız Entegre, yeni renkleriyle artırılmış gerçeklikte de daha güçlü bir müşteri deneyimi sunuyor.