Zehnder'den Terraline KonvektörZehnder’in yaşam alanları için tasarladığı, işlevsellikten ödün vermeyen estetik konvektörü Terraline, yapı profesyonellerinin, mimarların ve son kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor. Zehnder Terraline; modernliği, işlevselliği ve fark yaratan tasarımı ile yaşam alanlarına sıcacık bir dokunuş yapıyor.

Terraline konvektör ev içinde kullanılabildiği gibi iş ortamlarında da dekorasyonu bozmadan en zarif şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik koşullarda yüksek verimlilik sağlayan Zehnder Terraline’ın UN model serisi, 4 farklı yükseklik ve 5 farklı derinliği olan içine yerleştirilmiş bakır alüminyum ile bir zemin panelinden oluşuyor. Her projeye sorunsuzca ve mükemmel uyum sağlayan Terraline, özel ölçü seçenekleri ile taleplere göre şekillendirilebiliyor.

Zehnder Terraline, üstün özellikleri ile çok yönlü kullanım imkanı sunuyor.Fark yaratan tasarımı ile ortamla çekici bir uyum yakalayan Terraline’ın radyatörleri birbirine tek tek eklenerek daha uzun ısıtma bantları oluşturulabiliyor. Eloksallı bir yüzeye sahip, ızgarası ve çerçevesi alüminyum kaplı olan Terraline, standart olarak siyah renkli sunulurken talep üzerine kahverengi ya da altın rengi kaplama yapılabiliyor. Son derece sessiz çalışan, çok yönlü kullanım imkanı sunan Zehnder Terraline, hızlı tepkime süresi, ilk etapta kesinlikle göze çapmayan ve ortamı boğmayan ısıtma sistemi ile konvektör kulvarında yepyeni bir pencere açıyor.