Zivella’dan Yalın TasarımlarZivella yeni tasarımları ile çalışma ortamlarını keyifli hale getirmeye devam ediyor. Endüstriyel Ürün Tasarımcısı Alp Nuhoğlu, Tasarımcı Emin Ercan ve Tasarımcı Burak Koçak imzasını taşıyan Zivella’nın yeni ürünleri Aston, Rounded ve Lito yalınlıkları ile dikkat çekiyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Şaşırtan Geometri
Özellikle otel, lobi ve çalışma alanları için tasarlanan Aston, dikkat çeken geometrisi ve retro çizgileri ile bulunduğu mekanlarda heykelsi bir duruş sergiliyor. Farklı tekstil kombinasyonlarına olanak tanıyan Aston, yer aldığı mekan içerisinde uyum ve zıtlıkları başarı ile sağlıyor. Alp Nuhoğlu tasarımı olan Aston’un tekli ve çoklu model seçenekleri bulunuyor.

İkonik Duruş
Bulunduğu mekanda ikonik duruşuyla dikkat çeken Rounded, konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sade ve geometrik dairesel formu ile konforlu oturma yüzeyi oluşturan Rounded, Emin Ercan imzası taşıyor. Rounded, tasarımın şaşırtıcı yanını yalınlıkla birleştiriyor.

Estetik Dokunuş
Burak Koçak tasarımı olan Lito, yeni nesil ofislerin ihtiyaçlarını giderirken bulunduğu mekana estetik bir dokunuş katıyor. Lito, masif ahşap ile bir araya gelen renkli tasarımı, işlevselliği ve yalın tasarımı ile de dikkat çekiyor.