Zivella’nın Yeni Nesil Ürünleri Workinton Sapphire’deYeni nesil çalışma alanları ve ofislerin yanısıra mekânların, değişen ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler geliştiren Zivella, insan odaklı tasarım yaklaşımını Workinton Sapphire’e taşıdı. Yapılan iş birliği kapsamında Zivella, Workinton Sapphire’in hazır ofisleri, toplantı odaları ve ortak çalışma alanlarında 400’den fazla yeni nesil ürünü ile yer almaya başladı.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Sapphire Alışveriş Merkezi’nin alt katını verimli çalışmanın kolay ulaşılabilen noktalarından biri haline dönüştüren Workinton’un 1.500 metrekare alanda 33 hazır ofis ve 3 farklı toplantı odası bulunuyor.

 

Workinton Sapphire’i tercih edenleri Zivella’nın Burak Koçak imzalı "Zen" bekleme ünitesi karşılıyor. Ortak çalışma alanlarında Alp Nuhoğlu imzalı "Totem", "Nord", "Mod", "Bük", "Pay" ve "Mola" ile Setsu Ito & Shinobu Ito imzası taşıyan "Manta", ziyaretçileri ağırlıyor. Toplantı odaları ve hazır ofislerde ise "Norm", "Ese", "Mody" ve "Link" modelleri verimli çalışmaya destek oluyor.