Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

1000a'da "2. Ben"

"2. Ben - Mimarların Öteki Yüzü"

yapi.com.tr

Sergiler

1000a'da "2. Ben"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 9 Mayıs 2006
BİTİŞ TARİHİ: 14 Mayıs 2006
YER: 1000a Dekorasyon Merkezi, Abide-i Hürriyet Caddesi, Şişli, İstanbul
DÜZENLEYEN: 1000a Dekorasyon Merkezi
DİĞER BİLGİLER: T: (0212) 219 29 24 F: (0212) 291 09 87 E: info@1000a.com.tr Sergi, Pazar günü 12:00 - 18:00, diğer günler ise 10:00 - 20:00 saatleri arasında görülebilir.
+ Ajandama Ekle

br/> Türkiye'de yapı ve dekorasyon kuruluşlarını bir araya getiren ilk ve tek merkez olan 1000a Dekorasyon Merkezi, "İkinci Ben - Mimarların Öteki Yüzü" isimli karma sergiye ev sahipliği yapıyor. 3.'sü gerçekleştirilen ve artık gelenekselleşen etkinlik, tanınmış mimar ve iç mimarları farklı yüzleriyle izleyicinin karşısına çıkarıyor.

Karma sergide, 19 mimar - iç mimar, meslekleri dışında yaptıkları hobi, ikinci bir uğraş veya yaratıcı çalışmalarını sergiliyorlar. Sergilemenin konsept çalışması da katılan design ustalarına ait.

Kent eskizleri, maket biblolar, Türk lokumu puflar, fotoğraf çalışmaları, alan kurgu çalışması eskiz, sergilenecek eserler arasında.

Sergide, Alev Hepgüler'in resim tablosu, Ali Bakova'nın balık maketleri, Ayşe Dora'nın baskılı tişörtleri, Bülent Özden'in Feshane Eskizleri, Can Yalman'ın asma rafı, Cengiz Bektaş'ın desenleri, Deniz Tunç'un aydınlatmaları, Doğan Tekeli'nin eskizleri, Ertuğ Uçer'in resim çalışmaları, Halide Didem'in ışıklı lavabosu, İdil Özbek'in tablosu, İnci Mutlu'nun siyah-beyaz resimleri, Mehmet Duru'nun vapur resimleri, Mehmet Kütükçüoğlu'nun saksafonu, Meltem Eti Proto'nun pufları, Metin Hepgüler ve Mirzat Koç'un eskizleri, Reha Erdoğan'ın teladan yapılmış heykelleri ve Sıtkı Kösemen resim tablosu yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/1000ada-2-ben_45611.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!