Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Heritage İstanbul 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

2. "Natural Stone 2005" Fuarı

2. "Natural Stone 2005" Fuarı

yapi.com.tr

Fuarlar

2. "Natural Stone 2005" Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 1 Eylül 2005
BİTİŞ TARİHİ: 4 Eylül 2005
+ Ajandama Ekle

b>2. İstanbul Mermer, Doğaltaş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – Natural Stone 2005, 01 - 04 Eylül 2005 tarihleri arasında İstanbul – CNR EXPO’da düzenlenecek.

Fuar, mermer ve doğaltaş kullanımının ülkemizde artmasının yanı sıra çevre ülkelerde de mermer tüketimini artıracak firmaların Türkiye’ye yönelmesinde etkili bir organizasyon.

Türkiye’deki mermer tüketiminin en yoğun olduğu ve Türkiye ekonomisinin lokomotifi durumundaki kent olarak dikkat çeken İstanbul’da böyle bir fuarın düzenlenmesi Türkiye’yi “Yer altındaki zenginliklerin fakir bekçisi” olmaktan çıkarmasında ve dünya kulvarında hak ettiği düzeye gelmesinde çok önemli bir faktör.

2500 PROFESYONEL ALICI BEKLENİYOR

CNR ve İMİB’in (İstanbul Maden İhracatçıları Birliği) yine ortaklaşa organize ettiği Natural Stone 2005’in, 50.000 m²’lik alanda 350 firmanın katılımıyla 5 ayrı salonda düzenlenecek olması ve Avrupa’nın en büyük fuarı olma yolunda emin adımlarla ilerlemesi, Türk doğaltaş sektörünün gövde gösterisine hazırlandığı fuarın önemini bir kat daha artırıyor. Bu kapsamda yürütülen yurtiçi ve yurtdışı tanıtım etkinlikleri ise her geçen gün artıyor.

Dünyanın en büyük fuarını organize eden ve mermer ihracatında dünyada birinci sırada olan İtalya’nın The İtalian Marmomacchine Association Dernek Başkanı Flavio Marabelli ve yine mermer ihracatında dünyada üçüncü sırayı alan İspanya’dan Spanish Federation of Natural Stone Dernek Genel Sekreteri Gerardo Buron fuarı ziyaret edecek.

DTM desteğiyle düzenlenecek alım heyeti programı ve CNR’nin yurtdışı bağlantıları sayesinde yürütülen alıcı davetleri fuara bu yıl yaklaşık 2.500 alıcıyı getirecek.

NATURAL STONE 2005 birçok yeniliğe de ev sahipliği yapacak. Fuar sırasında konferans, workshop ve seminerlerin yanı sıra yarışma ve gösteriler de organize edilecek.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız:

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/2-natural-stone-2005-fuari_32880.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!