Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

23. Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir

Bu yıl 23’üncüsü düzenlenecek olan Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, 2 - 5 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

23. Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2 Kasım 2017
BİTİŞ TARİHİ: 5 Kasım 2017
YER: Fuar İzmir
ŞEHİR: İzmir
DÜZENLEYEN:

YEM Fuarcılık, ITE Turkey

+ Ajandama Ekle

YEM Fuarcılık tarafından 40 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild, yapı sektörüne yön veren yerli ve yabancı firmaların 2017 yılında da buluşma noktası olacak. Fuarlar; yapı malzemeleri sektörü temsilcilerinin ürün, hizmet ve teknolojilerinin sergilenmesinin yanı sıra, üretici ve satıcı firmalarla, sektör profesyonellerini ve yatırımcılarını bir araya getiriyor. Fuarlar kapsamında düzenlenen “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleri sektöre yeni iş ve işbirliği fırsatları sağlarken, “Mimarlık ve Mimarlık Kültürü” etkinlikleri ise sektör profesyonellerine bilgi akışı sağlıyor.

Yapı Fuarları – Turkeybuild, 2016 yılında 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ile 1.050 katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 110.430 ziyaretçiyle; 29. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ile 150 katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 13 bin 843 ziyaretçi ile; son olarak 22. Yapı Fuarı – Turkeybild İzmir ile ise 350 katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 23.525 ziyaretçi ile bir araya getirdi. Fuarların oluşturduğu ticari platformlarda toplam 1.550 katılımcı firma, yaklaşık 150 bin yapı sektörü temsilcisi ile buluşma fırsatına erişti.

Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, 19 bin 500 metrekare alanda, 350 katılımcı firma ve 30 bine yakın ziyaretçisiyle bu yıl da “Ege ve Akdeniz bölgesinin en büyük yapı sektörü buluşması” olacak. Bu yıl 23’üncüsü düzenlenecek olan fuarda, yapı sektörünün en son teknoloji, ürün ve hizmetleri sergilenirken, sektöre bilgi akışı sağlayan etkinlikler de gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/23-yapi-fuari-turkeybuild-izmir_152895.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!