Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Avrupa Yapı Teknoloji Platformu Konferansı Kasım 2007’de Amsterdam’da Toplanıyor

Avrupa Yapı Teknoloji Platformu Konferansı Kasım 2007’de Amsterdam’da Toplanıyor

yapi.com.tr

Toplantılar

Avrupa Yapı Teknoloji Platformu Konferansı Kasım 2007’de Amsterdam’da Toplanıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 19 Kasım 2007
BİTİŞ TARİHİ: 20 Kasım 2007
YER: Amsterdam, Hollanda
DÜZENLEYEN: Avrupa Yapı Teknoloji Platformu
DİĞER BİLGİLER: www.ectp.org
+ Ajandama Ekle

br/>


Avrupa Yapı Teknoloji Platformu’nun (ECTP) yılda bir kez düzenlediği konferanslarının üçüncüsü 19-20 Kasım 2007 tarihlerinde Hollanda-Amsterdam’da RAI Konferans Merkezi’nde düzenleniyor. Konferansın ikincisi geçen yıl Fransa-Versay’da düzenlenmişti.

Bu yılki konferans, Platform’un 2007 yılı boyunca yapı sektöründe araştırma konusundaki faaliyetlerine aktararak, sektörde araştırmanın önemini vurgulamayı amaçlıyor. Ülkemizde yapı sektöründe faaliyet gösteren firmaların, kurum ve kuruluşların, araştırma merkezleri ve üniversitelerin bu önemli toplantıya katılması, Avrupa’da yapı sektöründe araştırmayla ilgili çalışan taraflarla irtibat kurmak ve bilgilenmek açısından önem kazanıyor. Toplantıya Türkiye Yapı Teknoloji Platformu (TYTP) adına Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Mimarlar Odası, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve Yapı Endüstri Merkezi’nden de katılımda bulunulması planlanıyor.

Konferansın ilk günü, ECTP’nin temel konuları arasında yer alan Stratejik Araştırma Gündemi (SRA), Binalarda Enerji Verimliliği Üzerine Ortak Teknoloji İnisiyatifi, ECTP öncelikleri ve gelecekteki 7. Çerçeve Programı (7.ÇP) çağrılarına ilişkin konuları ele alacak. Aynı günün ikinci yarısı, 7. ÇP kapsamında proje önerilerini geliştirmek üzere gerçekleştirilecek olan Proje Pazarı’nı kapsıyor. Programın ikinci günü ise ulusal platformların deneyimleri, proje örnekleri ve ortak proje yürütmek için kullanılan sistemlere ayrılıyor.

Konferansa son güne kadar kayıt olunabiliyor, fakat indirimli kayıttan yararlanabilmek için 30 Eylül 2007 tarihine kadar online kayıt yaptırılması gerekiyor.

Program hakkında daha geniş bilgi ve kayıt için:
www.ectp.org

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/avrupa-yapi-teknoloji-platformu-konferansi-kasim-2007de-amsterdamda-toplaniyor_56198.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!