Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018

Beşiktaş'ta Kentsel Dönüşüm Buluşması

Marmara Belediyeler Birliği ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen “Medya ve Halkla İlişkiler Boyutuyla Kentsel Dönüşüm Sempozyumu” 14 Aralık’ta Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde yapılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

Beşiktaş'ta Kentsel Dönüşüm Buluşması
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Aralık 2012 09:30
BİTİŞ TARİHİ: 14 Aralık 2012 16:15
YER: Yıldız Teknik Üniversitesi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Marmara Belediyeler Birliği ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle

+ Ajandama Ekle

Kentsel Dönüşüm faaliyetlerinin tanıtımında ve anlatımında yaşanan problemler, konunun uzmanları tarafından masaya yatırılarak çözüm aranacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Hüseyin Mutlu, Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe İle Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, basından Mehmet Ali Birand, İsmail Küçükkaya, Celal Pir, Mahmut Övür, Ali Cağatay ve Abbas Güçlü ile Kentsel Dönüşüm konusunu tartışmak için buluşuyor.

Belediye Başkanları ve Haberciler Bir Araya Geliyor

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın da Kentsel Dönüşümün Halkla İlişkiler boyutunda karşılaştığı problemleri aktaracağı oturumlarda Anadolu Ajansı Haber Müdürü Zeki Gümüş, İHA Haber Müdürü Oğuzhan Güven, Hürriyet İstihbarat Müdürü Celal Korkut, Sabah Gazetesi Haber Müdürü Burak Artuner, Haber Türk TV İstihbarat Şefi Rıdvan Bıyık ve Yeni Şafak gazetesi İstihbarat Şefi Recep Yeter de Kentsel Dönüşüm haberlerine medyanın yaklaşımını anlatacak.

"Vatandaşları Kentsel Dönüşüme İnandırmamız Gerekiyor"

Sempozyumla ilgili bilgi veren Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Vatandaşımızı kentsel dönüşüme inandırmamız gerekiyor. Demokrasilerde halka rağmen icraat yapılmaz. Kentsel Dönüşüm, halkla bütünleşerek, halkımızı inandırarak, ikna ederek, doğru faaliyetle; en önemlisi de lafla değil, gerçekten örnek teşkil edecek çalışma ile yapılmalı. Tam da bu noktada, doğru yapılmış kentsel dönüşüm çalışmasının başarıya ulaşması için medya ve iletişim planlamasının da doğru yapılması gerektiğini hatırlatmak istiyorum bu hususla Medya ve Halkla İlişkiler Boyutuyla Kentsel Dönüşüm sempozyumuna büyük önem veriyoruz” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/besiktasta-kentsel-donusum-bulusmasi-_103365.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!