Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Bilgi' de "Yeni Müzik Günleri"

İstanbul Bilgi Üniversitesi 5 - 8 Nisan tarihleri arasında "Yeni Müzik Günleri" festivali düzenliyor. Kuştepe Kampüsü'nde gerçekleşecek festi

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Diğer

Bilgi' de "Yeni Müzik Günleri"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Nisan 2004
BİTİŞ TARİHİ: 8 Nisan 2004
+ Ajandama Ekle

b>İstanbul Bilgi Üniversitesi 5 - 8 Nisan tarihleri arasında "Yeni Müzik Günleri" festivali düzenliyor. Kuştepe Kampüsü'nde gerçekleşecek festivalde Brooklyn College Percussion Ensemble'ın perküsyon ve elektroakustik müzik konserleri izlenebilecek. Katılımcılar ayrıca çeşitli atölye çalışmalarına katılma olanağı da bulacak.

Müzikte modern akımları destekleyen İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü, Kuştepe Kampüsü'nde bir festival düzenliyor. Tüm müzikseverlere açık olan festivale, Brooklyn College Percussion Ensemble Direktörü Morris Lang, elektroakustik müziğin önde gelen temsilcisi George Brunner ve ünlü perküsyonist Brian Willson katılacak.

"Yeni Müzik Günleri" festivalinde 6 Nisan Salı günü saat 18.30 ve 8 Nisan Perşembe günü saat 17.30'da Brooklyn College Percussion Ensemble'ın konseri izlenebilecek. Lisa Delfini, Robert Benson, Wayne Steele, Amy Salsgiver, Misun Lee, Çiğdem Borucu ve Erbil Doğan'dan oluşan grubun konserini Morris Lang ve Brian Willson yönetecek.

Festival kapsamında 7 Nisan Çarşamba günü saat 18.30'da ise George Brunner yönetiminde elektroakustik müzik konseri izlenebilecek. Konserler Büyük Salon'da gerçekleşecek.

Festival süresince ayrıca Brian Willson, Drumset ve Emprovizasyon Kliniği, Lisa Deflini, Ses Tekniği konusunda atölye çalışmaları düzenleyecek. George Skip Brunner da Elektroakustik Müzik konusunda katılımcılara bir konferans verecek. Tüm gösteriler ücretsiz izlenebilecek.

5 - 8 Nisan 2004
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Kuştepe Kampüsü
İnönü Cad. No. 28
Kuştepe, Şişli


Etkinliklere Katılım İçin: Müzik Bölümü - Murat Opus, 0 212 311 65 44

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/bilgi-de-yeni-muzik-gunleri_10429.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!