Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

İş Dünyası 'Değişimi Yönetmek' için Buluşuyor

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması, ‘değişimi yönetmek’ temasıyla düzenlenecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

İş Dünyası 'Değişimi Yönetmek' için Buluşuyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 23 Eylül 2014
BİTİŞ TARİHİ: 24 Eylül 2014
YER: Swissotel The Bosphorus
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Sürdürülebilirlik Akademisi

WEB ADRESİ:

yesiliskonferansi.com

DİĞER BİLGİLER:

yesilis@surakademi.com

+ Ajandama Ekle

İş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ve akademisyenler, 'Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması'nda gerek Türkiye’nin sürdürülebilir büyüme politikaları doğrultusunda, gerekse uluslararası rekabet nedeniyle Türkiye’de sürdürülebilir iş modellerine dönüşümü hızlı ve ortak değer yaratarak sağlama hedefi ile iş modellerini değerlendirecek ve ilham veren fikirler ortaya koymaya çalışacak. The Guardian Gazetesi Sürdürülebilir İş Bölümü Başkanı ve Editörü Jo Confino, bu yıl da moderasyonu ile tartışmalara yön verecek.

Bu yıl Yeşil İş'te iş stratejileri, enerji, finans, tedarik zinciri yönetimi, binalar-şehirler, gıda, karbon ve su yönetimi ve belediyeler konuları, gerek ana kulvardaki oturumlarda, gerekse paralel kulvarlarda interaktif oturumlarla en güncel detayları ile iş dünyası ile buluşacak.

Sürdürülebilir finans ve sürdürülebilir gıda Yeşil İş 2014’te

Yeşil İş 2014’te fırsat yaratan ve olumlu çevresel, sosyal ve ekonomik sonuçlar ortaya çıkaran yeni bir yaklaşım olan 'sürdürülebilir finansman' ve üretimde çevreye, toplumsal sağlığa ve hayvan ve insan haklarına saygılı bir süreci kapsayan 'sürdürülebilir gıda' konuları geniş bir yelpazede incelenecek.

İlk konuk şehir: Gaziantep

Yeşil İş: Sürdürülebilir İş Buluşması çatısı altında 2014 yılından itibaren her yıl sürdürülebilirlik konusunda çalışmalar yürüten bir şehir konuk olarak ağırlanacak ve konuk şehir Türkiye’de sürdürülebilir şehir sayısını arttırmak için çalışmalarını ve iyi uygulama örneklerini tüm taraflarla paylaşacak. Konferansın ilk konuk şehri ise Gaziantep olacak. Sürdürülebilirlik alanında çok sayıda çalışma yapan ve sürdürülebilir bir şehir modeli olma yolunda önemli adınlar atan Gaziantep, Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması’nda sanayi, kamu, üniversite ve STK temsilcileri ile yapılacak farklı oturumlarla sürdürülebilir iş modellerini katılımcılarla paylaşacak.  

Global Reporting Iniative (GRI) işbirliği ile 'sürdürülebilirlik raporlaması'

Bu yılki etkinliğin bir önemli farklılığı da Global Reporting Iniatiative (GRI) işbirliği ile Yeşil İş 2014’ün ilk günü 'Şeffaflık ve Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilirlik Raporlaması' yan etkinliğinin gerçekleşecek olması. 'Şeffaflık ve Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilirlik Raporlaması' sürdürülebilirlik raporlamasının iş dünyasındaki yeri ve önemi, raporlamadaki en güncel gelişmeler ve yenilikler Türk iş dünyasından örnekler ve GRI temsilcilerinin yer aldığı bir tam gün sürecek olan farklı oturumlar ve interaktif bir workshop ile gerçekleşecek.

Bu yıl 6. kez düzenlenen Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması’nın stratejik çözüm ortağı yine Schneider Electric iken,  konferansın çözüm ortakları arasında ise BASF, REHAU ve Vodafone gibi kurumlar bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/is-dunyasi-degisimi-yonetmek-icin-bulusuyor_123145.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!